Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz BiP #26 üzenetére

    jaja és szerintem kényelmesebb... az eredmény pedig reálisabb :K én speciel rühellem az x-elgetős kérdőíveket, az pedig nem zavarna, ha "látnák" a fejlesztők, hogy az "üsdabolondotbunkóval3"-mal (ami mondjuk 6éves játék) játszok napi 6 órákat többszázezer játékossal egyetemben és ez késztetné őket arra, hogy folytatást csináljanak... (van egy eladási adatuk, de onnantól nehéz már ezt követni, hogy egy single játékkal mennyit játszanak az emberek) ...ha jól csinálják, akkor ez a játékos és a fejlesztők érdekeit is szolgáltatja, mert folyamatos információt szolgáltat a szokásokról

    arról nem is beszélve, hogy a "folyamatos online lét" előnye az is, hogy a frissítéseket azonnal/automatikusan telepíti minden játékhoz... ez is a felhasználói élményt növeli

    #33: és az ilyen szavazás végeredménye garantálja is, hogy a ps4 jobb lesz? :DDD szerintem inkább csak azt eredményezheti, hogy magában mindenki leírja a boxot és csak kellemes csalódást tud okozni innen (ps4 meg fordítva: ott hozni KELL az elvárásokat, nincs mese)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák