Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mistvan68

    tag

    válasz Francia91 #7128 üzenetére

    Szia!

    Én áprilisban vettem bele az eBay-ről az akkut.Ugyanolyan mint az eredeti volt,made in Vietnam felirat,egyéb azonosítók is.A régi,ami januárban volt 2 éves, tökéletesen működött,de tartaléknak gondoltam veszek egyet,pláne 3.000ft-ért.Nekem bejött.Az üzemidő ugyanolyan mindkettővel.1 napot bőven kibír az én használati módommal.Nincs wifi,bluetooth,gps csak ha kell,fértzkönyv,mesenger.Viszont net és telefonálás igen.Így kb 35-40 óra után lesz 15-20%-on.
    Nekem a töltés is hasonló.15-20%-ról kb.1,5 óra alatt tölt fel 1A-es töltőfejjel.Vezetéknélküli töltőn ez lassabb.
    A túlzott melegedés töltés közben az akku csatlakozói miatt lehet,amiről egy fórumtárs korábban már írt.Ő javította ezeket egy Nokia care-ben.Az akku csatlakozóinak pici csavarjain kell húzni fél, esetleg picivel nagyobb fordulatot és ez megoldódik.
    Valószínűleg az újabb akkuknál ezt már megoldották gyártás során,mert nekem az újnál is szorosak voltak a csavarok,mint az eredetin.
    Egyébként 2.900mAh szerintem nagyon kevés ehhez a telefonhoz.3.500mAh lenne az ideális.
    Jelenleg amire én használom megfelel.A kamerája nagyon jó,mind fénykép,mind videó terén,a kijelző nagyon szép.

    Üdv.István

Új hozzászólás Aktív témák