2019. augusztus 19., hétfő

Gyorskeresés

(#1) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Megcsonkított Peace Walker kártyákkal. Dejó.

Amúgy egyelőre csak japán nyelven jön.

Live-Die-Respawn

(#2) Mister_X válasza oriic (#1) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Hát Metal Gear Acid! 3/Mobile néven nagyobb sikere lenne, az biztos. Sőt, az eredeti portját is simán elbírná az iPhone.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#3) aram01

aram01
(nagyúr)

kipróbálnám

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4) oriic válasza Mister_X (#2) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ó azt hagyjuk is. Metal Gear univerzum megcsúfolása. Inkább a Portable Ops-ot adnák ki HD-ban nagygépekre.

Live-Die-Respawn

(#5) socialkiller

socialkiller
(tag)

Na itt valami nagyon nem stimmel... :F Múlt héten még úgy volt,hogy droidra is jön,most meg csak iphone-t írtok? Meg megjegyzem,hogy a videóban látható "telefon" engem nem egy iphone-ra emlékeztet :DDD De amúgy én jobban örülnék egy MGS 1 portnak,jobb is lenne,nagyobb siker,kevesebb munka :W

Best Regards, Patrik - IT MES Engineer - Programmer - BMW

(#6) oriic válasza socialkiller (#5) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ő, senki nem írta hogy szifonra jön, csak hogy elbírná az Acid-ot az iphone. Nézd meg a trailer végét, ott van hogy iOS-re meg androidra is jön. De CSAK JAPÁNBAN.

Ami nem is annyira furcsa, van már mobilos Metal Gear ami csak náluk jelent meg.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7) Mister_X válasza oriic (#4) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Nekem tetszett, egynek elment. Portable Ops helyett meg van Peace Walker ami szerintem fenomenális lett.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#8) oriic válasza Mister_X (#7) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Tudom, én is beszerzem, de ahogy írták páran a két játék együtt tesz ki egy nagy történetet.

Live-Die-Respawn

(#9) Mister_X válasza oriic (#8) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Én nem játszottam a Portable Ops-szal, de nem éreztem a hiányát a Peace Walkerben. Talán csak az első fél-egy órával nem lettem volna annyira wasistdas helyzetben.

(#10) oriic válasza Mister_X (#9) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ha tudod szerezd be szerintem.

"A történet ezúttal a harmadik rész és az MSX-es első közé esik, és azt mutatja be, hogy mi vezeti Naked Snake-et (ha jobban tetszik: Big Boss-t) Outer Heaven megalapításához. Ebben fontos szerepe van annak, hogy már nem kell egyedül szembenéznie az ellenséggel. Nem akarok semmilyen információt elmondani a történetről (ami ismét mindent felforgat, és miatta rengeteg dolog átértékelődik az előző részekben), így szimplán belevágok a játékmenet ide tartozó részébe."

Gamer teszt:

[link]

Live-Die-Respawn

(#11) Mister_X válasza oriic (#10) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Egy ideje nincs PSP-m, talán majd ha lesz Vita-m, de az arrébb van.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.