2017. július 25., kedd

Gyorskeresés

(#1) Gergosz2

Gergosz2
(PH! kedvence)

Szép nagy számok! :R

Remélem a WiiU is hamarosan beindul, Vgchartz szerint eddig csak 3.3 millió talált gazdára.

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#2) Angel1981

Angel1981
(PH! nagyúr)

Egyszerűen: :Y :R

(#3) Djuree

Djuree
(PH! félisten)

omg! :Y

(#4) ldave

ldave
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Azért kemény, hogy az asztali gépek több mint harmada Wii :)

A Slime draws near. Command?

(#5) gianni85 válasza ldave (#4) üzenetére

gianni85
(PH! kedvence)

Jól meg is szedték magukat rajta (na meg a handheld-eken is). Ezért is hülye az aki temeti már a Nintendo-t a WiiU mizéria miatt.

(#6) Oherdom

Oherdom
(újonc)

Nagyon kedves a szívemnek a Nintendo, remélem hamar talpra állnak! :R

Samsung Galaxy S4 Black Mist

(#7) mephi666

mephi666
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

kézikonzol: gameboy szerintem kiteszi a nagyját... basszus, mennyire szerettem volna kiskoromban ilyet :B ...de csak ilyen ócsó kvarcjátékokra futotta, amiben irányítani lehetett valami figurát, hogy 3-4 mező közül melyiken álljon és annyi :D ...ezek általában nem is sokáig bírták (napok alatt meguntuk, cserélgettük egymással és sorban elb@szódtak :D )

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) RepeatSector válasza Gergosz2 (#1) üzenetére

RepeatSector
(őstag)

Vgchartz eléggé alá lő számokban Dreamcast-ból és saturn-ból is több fogyott mint amit ott írnak!

PC-Engine (TurboGrafx-16) -nél nincsenek feltüntetve pedig 10milla abból is elment!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#9) Gergosz2 válasza RepeatSector (#8) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)

más ilyen oldalt nem ismerek :(

(#10) gianni85 válasza mephi666 (#7) üzenetére

gianni85
(PH! kedvence)

Szerintem Handheld-ben is az előző generáció a nyerő, tehát a nagyját az NDS teszi ki, de majd valaki felhomályosít úgyis pontos lebontott számadatokkal.

(#11) ldave válasza mephi666 (#7) üzenetére

ldave
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Itt egy bontás (wikipedia):

Asztali gépek:

Kézikonzolok:

(#12) mephi666 válasza gianni85 (#10) üzenetére

mephi666
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

most nézem, hogy a legelső gameboy-ból adtak el majdnem 119 milliót, ha nem téves az adat :K ez azért nem rossz... és ott van pár későbbi verzió is, ami nem számít ebbe bele... gondolkoztam nemrég, hogy a retro kedvéért szerzek egy régi gameboy-t pár játékkal, hogy megmaradjon az utókornak :B ...és így 30+ évesen beteljesítsem a 20 évvel ezelőtti álmomat

#11: basszus, ds? :Y nem hittem volna, hogy így lenyomta

ui: szvsz csak szerzek egy kézikonzolt valamikor mario+zelda+donkey kong-ra, nosztalgiázni :) (ps2-m volt, x360 lesz, de nintendo-m soha nem volt... még)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) gianni85 válasza mephi666 (#12) üzenetére

gianni85
(PH! kedvence)

Na arra azért én se számítottam, hogy ennyi ment el az első generációsból

jah, most nézem ott is benne van a sima és a color és elég hosszú időszakról van szó. így már érthető

[ Szerkesztve ]

(#14) mentoloshypo

mentoloshypo
(senior tag)

Azon azért meglepődtem, hogy kéziből többet adtak el.
A múltidézés okán jó szívvel gondolhatunk a Nintendo gépeire, tiszteletre méltó számok ezek (gyanítom jó ideig nem is lesz megdöntve) csak abba nem gondoljunk bele, hogy mára milyen lett ez a cég.

(#15) gianni85 válasza mentoloshypo (#14) üzenetére

gianni85
(PH! kedvence)

Milyen lett? Szerintem még mindig a legsikeresebb az elmúlt években ami a profitot illeti.

(#16) Gergosz2 válasza ldave (#11) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)

Azta nem is tudtam hogy NES-ből 62 milliót elpaszoltak! :Y

(#17) ldave válasza Gergosz2 (#16) üzenetére

ldave
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Hja :)

Amúgy szerintem, ha beindul a játékáradat a Wii U-ra, akkor valahol az N64 és a GC között fog végezni.

(#18) RepeatSector válasza ldave (#17) üzenetére

RepeatSector
(őstag)

Ahhoz, hogy beinduljon a U piac, ahhoz kellene egy ár felezés/negyedelés is!
Én akkor fogok U-t venni ha 50K körül lesz az ára! A Wii-t sem egyszerre vettem, hanem akkor amikor Xbox-ra már nem jött ki semmi jó platformer.(ami volt azt pedig ki toltam) !

Akármilyen forradalmi lehet a U ilyen kiskereskedelmi árak és játékkínálat mellett nem fog kelleni a kutyának sem!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#19) ldave válasza RepeatSector (#18) üzenetére

ldave
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Szerintem nagyobb probléma, hogy nincs rá játék, minthogy drága.

(#20) gianni85 válasza ldave (#19) üzenetére

gianni85
(PH! kedvence)

Na igen, az ár maximum a Kárpát-Medencében és hasonló területeken probléma. Aki meg szereti az N játékokat az simán kipengeti azt a (kevesebb) összeget (mint amennyi a PS4/XBO lesz).

(#21) sz.balazs.95 válasza ldave (#11) üzenetére

sz.balazs.95
(PH! kedvence)

abból a 49,1 millió SNES-ből egy itt pihen a szekrényemen! :))

'Vidia killed the Radeon Star

(#22) Sicilian

Sicilian
(PH! addikt)

Az igeeen, szép nagy számok ! :K

!! Eladó Assassin's Creed Origins Gold Edition !! http://hardverapro.hu/apro/_assassins_creed_origins_gold_edition_season_pass-al_elado

(#23) mad1

mad1
(PH! kedvence)

Ebben nincsenek benne az arcade gepek jamma boardok a mario tol Cruis 'n sorozat es killer instinct ek-ig.

😹👻👽💇👾👶🌛Újra pc-notebook alkatrészek a legolcsóbban - írj privit ha van olyanom,adom az árat!😹👻👽💇👾👶🌛

(#24) oxox válasza mephi666 (#12) üzenetére

oxox
(PH! addikt)

javaslom, hogy vegyel psp-t, okossaggal azon is elfutnak a snes -sega jatekok. :K :K
hasonloan voltam en is mint Te...bmx, es gameboy volt a vagyam (egyiket sem kaptam sajnos), a psp megadta azt a hangulatot, bmx-et meg szereztem 20x evesen (ez sajnos nem hozta azt az erzest amit 10evesen adott volna..tul is adtam rajta hama`)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3: oxox#1525

(#25) Mister_X válasza ldave (#17) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Én látok arra esélyt, hogy az N64 előtt végezzen a U, mert előbbit kis túlzással csak a neve adta el... Voltak klasszikusok, igen, de hol volt a konkurenshez képest? Itt meg már a címek is be vannak járatva, bővültek az exkluzívok listája, puakapor az van dögivel. A pénzen meg ülnek.

"All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.