Új hozzászólás Aktív témák

  • shifty!

    senior tag

    válasz erdey_a #42 üzenetére

    A szájomi hajlamos annyira rohanni a heti frissítésekkel, hogy inkább rontanak a helyzeten. A heti frissítésekkel mindenképp.
    Stabil verzió, amit OTA is megkapnak a júzerek, ritkábban jön, és általában jobban sikerülnek.

    Főverzió ugrás a szájominál is inkább egy jellemző (személyes tapasztalat: Redmi 4X 6.0-ról indult, 7.1.2 a stabil rá), ritkábban, a zászlóshajó-jellegű készülékek kapnak 2 új főverziót (fórumlegenda készülékek akár hármat is), plusz ugye a Snapi SoC-ok miatt jellemzően tömve vannak custom romokkal, de mint írtad téged ez nem érint.

    Ugyanakkor: a családban én már a 2. xiaomi készülékemet koptatom (Redmi Note -> kis kitérő -> Redmi 4X), édesapámnak még az előtt, hogy az első Xiaomit megvettem volna, rendeltük meg anno a Meizu M2 Note-t, és közel/több mint (megf. rész aláhuzandó, én már nem emlékezem arra) 3 év elteltével is nagy megelégedéssel használja. Napi teendőkre tökéletes, röccenésmentes a rendszer ennyi idő után is (egyszer volt csak a 3 év alatt gyári visszaállítva)
    Én soha nem voltam kiegyezve a MIUI-val annyira, az első redmi-m nem volt az igazi, de az ár/érték arány mindkét esetben "rákényszerített", hogy szolgáltatófüggetlen, értelmes tudású készüléket vegyek - amikor nekem aktuális volt a készülékvásárlás, éppen nem lehetett MO-on megbízható forrásból Meizu-t szerezni.

    Én inkább a Meizu-t venném most, abból is az M6 Note-t, ha az 5.5" nem probléma. az S625-ről csak jókat lehet hallani, és az a kék színű készülékház... :U

    [ Szerkesztve ]

    "Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

Új hozzászólás Aktív témák