Új hozzászólás Aktív témák

  • hommeros

    őstag

    válasz #08052480 #26 üzenetére

    Az emberek a negatív véleményt teszik közé, a pozitívat nagyon ritkán. Egy szolgáltató fóruma elég reprezentatív lehet. Valakit hülyézni burkoltan, hogy menjen vissza az általánosba, nem sértegetés!? Mert aki nem ért veled egyet, az hülye. Komolyabb érved nem nagyon volt eddig. Mindig van egy - két ilyen gyerkőc, aki az elégedetlenkedőknek elmagyarázná a tutit, és persze mindenki hülye, aki nem akceptál a butaságokra.

    Metascore? Én kipróbálom a játékokat, úgy döntök, hogy jó vagy sem. Egyszer nem néztem.
    Nem az Én, azaz a vásárló igényei alapján kell dönteni? Szétröhögöm az agyam rajtad. :DDD :DDD
    Akármilyen meglepő, nem egy szintetikus adat alapján kell dönteni, hanem az én és a többi vásárló igényei alapján. A Sony a Metascore-t alulról felfele nézi? Így már értem a PSN+ kínálatát...

    [ Szerkesztve ]

    Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

Új hozzászólás Aktív témák