Új hozzászólás Aktív témák

  • Huntszy

    tag

    válasz Postas99 #12 üzenetére

    Ahogy már írták közel se érné meg a bele fektetett időt/energiét/pénzt. Ha én ott lennék magyarként se csinálnám meg. De azt is hozzá kell tennem, no offense, hogy minél többeknek kellene megtanulni angolul és akkor ez egyáltalán nem lenne probléma.

    Mármint én 1,5 éve vettem rá magam, hogy a siralmas és semmire se jó közoktatásból való angolomat csiszolom és beiratkozok egy suliba meg otthon is foglalkozom vele, hogy megtanuljam. Költői túlzás lenne azt mondani, hogy mióta bátran olvashatok/hallgathatok/nézhetek angol tartalmaz megnyílt előttem a világ de nagyon sokszor eszembe jut, hogy "anyám mennyi minden tudástól estem el korábban és mennyi mindenből kimaradtam". Egyszerűen csak sokkal több és sokkal jobb tartalomhoz fér hozzá az ember. Mostmár ott tartok, hogy ha lenne is inkább angolul használnám (ahogy minden eszközöm is angolra állítottam pont a gyakorlás miatt szóval azok fordításának minősége se érdekel) és mindenkit csak bátorítani tudok erre. Ha csak egy tucat embernek az assistant magyarul nem tudása az utolsó csepp a pohárban ami után belevág az önképzésbe szerintem már akkor megérte.

Új hozzászólás Aktív témák