Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz benedekco #57 üzenetére

    Az EU talán a legjobb dolog, ami történhetett velünk, de vannak idegesítő - leginkább ideológiai - hülyeségei, amiken néha nehéz túllépni. De ezzel együtt is sokkal inkább lennék EU-tag, mint EU-n kívüli. (Utóbbi esetben szerintem már kb. ott tartanánk, mint most az orosz barátaink. :( )

    Gazdaságilag pedig folyamatosan tökön lövi magát. Az orosz gázfüggőség fokozását konkrétan nem értem. Nem hinném, hogy ennyire hülyék voltak pl. a németek, itt inkább valami turpisság van a háttérben, amivel kevés ember nagyon jól járt, nagyon sokan viszont végül nagyon nem. Az erőltetett környezettudatosságot meg - szerintem - sajnos lehet, hogy el kellene engedni. Mert gyakorlatilag az egész világ leszarja. Az EU pedig, bár nem kicsi, és nagy fogyasztó, de hiába kínlódik a fogyasztása visszafogásával, ha többek között az USA és Kína már csak ezáltal sem kénytelen jobban visszafogni magát. És összességében a megszorítások csak annyit érnek, hogy talán nem 10-12 "jó" évünk van, lehet még hátra (ex has), hanem mondjuk 14-16. Na hurrá.

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák