Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz bunfi #41 üzenetére

    Igen teljesen egyetértek, ott el lett ez tolva.
    A B tervben az a gond, hogy korlátozottak lesznek a fejlesztésekre szánt összegek, erősen. Az ARM nem tud erről a szintről továbblépni, sőt nekik az vissza lépés..Ugye azt is nézni kellene ebben a dolognak , hogy ők mit szeretnének. Ők pénzt fejleszteni, továbblépni erről a szintről és egy erős 3. félnek lenni olyan fronton ami jelenleg az AMD és Intel terepe.
    Nem elsődleges nemzetbiztonsági platform az ARM és az arra épülő fejlesztések, plusz bármiféle hatalmi harcnál az angolok tilthatnak le bármilyen országot hisz nem független már, tehát nem feltétlenül jobb bármelyik jelenleg fentforgó megoldás, mint a Nvidia megvásárlása. Hozzáteszem , hogy szerintem mert nem vagyok szakértő, bár évek( tizedek) óta egy giga cégnél dolgozom és szerződéseket nyomatok más ágazatban.

    Én hiszek abban, hogy Nvidiának érdeke fűződik hozzá, hogy megtartsa ezt a konstrukciót és ez mellé fejlesszen olyan dolgokat és platformokat, amik őket részesítik előnyben. Nem biztos, hogy egy telefonban egy Nvidia GPu annyira rossz lesz majd később, mint ahogy az AMD @ samsung konstrukció is szerintem jó lesz.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák