Új hozzászólás Aktív témák

  • bunfi

    őstag

    válasz b. #40 üzenetére

    Már ott eltolták a dolgot, hogy nettó veszteséggel eladták a Softbanknak. A B terv még mindig a legjobb terv, mert az nVidia ugyanolyan profitorientált vállalat, mint bármelyik másik és ugyanúgy a legrövidebb úton jutna el a maximális profitig.

    Közben durrogatja a hiperfejlődés és hasonló hangzatos baromságokat, de pillanatok alatt fog más irányba elindulni, ha ott több pénz van. Ha az ARM jelenlegi modelljében lenne elég (könnyen kiaknázható) pénz, akkor nem kerülne rövid időn belül másodszor eladósorba a cég.

    A modell változni fog és a licenszelés csak annyira kerül majd életben tartásra, amennyi ahhoz elég, hogy az (egyébként évekig elhúzódó, és szinte teljesen hatástalan) vizsgálatokat elkerüljék. Így megy ez, a GDPR sem érte el a célját... de azért megnehezítette a nem célzott csoportok életét is derekasan.

    Én meghallgattam volna egy versenyjogi szakértő reakcióit is az elhangzottakra. Vagy egy iparági szakértőét is, aki nem feltétlenül a végtelen növekedés felszentelt papja. Egyébként nem volt kifogásom Moorehead ellen, ahogy írtam.

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Új hozzászólás Aktív témák