Új hozzászólás Aktív témák

  • czandor

    csendes tag

    válasz Timer #3 üzenetére

    Hisztit látok az írásodban.
    Windows phone-al szerintem semmi sem ment normálisan, Huawei meg megérdemelte a sorsát amilyen implementációt csinált egyes szolgáltatásoknak androidon. Bluetooth például kabaré volt. Küzdöttem én is vele. Nem azt mondom hogy nem a Fitbit hibája volt, de Huawei-é nagyobbrészt.
    Amúgy ilyen egzotikus hardvert használók Magyarországon megszokták már hogy az az első hogy NEM Magyarországot állítasz be helynek, és akkor mennek rendesen a szolgáltatások.
    Az adataidat meg exportálhatod, van rá felület weben. Sőt törölheted is időszak, típus szerint is.
    Nem tartom teljesen alaptalannak a hisztidet, de még nem használtál ezek szerint más rendszert. Én is azt hittem hogy Fitbit-nél nagyobb bughalmaz nincs, de váltottam már több platformra, és a végén mindig Fitbit-nél kötöttem ki. Épp most jöttem Samsung Galaxy Watch 4-ről (WearOS) vissza. Volt már Garmin, Samsung Tizen, Ticwatch.
    Szóval nyugodtan válthatsz, de csak annyit fogsz elérni hogy lesz egy kb fél éves lyuk a Fitbit adataidban.

Új hozzászólás Aktív témák