Új hozzászólás Aktív témák

  • bunfi

    őstag

    Ha pénzt akarnak érte kérni, akkor nyújtsanak is valamit a tárhelyen kívül. A mod pedig ahogyan már leírták előttem nagyon ingoványos talaj. Én többszáz modot töltöttem le és kalapáltam össze - vagy csak szimplán módosítottam, mert úgy jobban tetszett - az újkori Fallout játékokhoz.

    Rengeteg olyan fegyver volt, aminek a modelljeit más játékokból (pl. Stalker) bányászták ki. Ilyenkor mi van? A legnagyobb modok hatalmas kooperációban készültek (pl. Wanderers Edition vagy Project Nevada). Ezeknek nem fogja majd útját állni a "kapzsiság"? Mi lesz az olyan modokkal, amik igazából patchek és a játék készítőinek kellene megcsinálni őket? Vagy mi lesz az olyan eszközökkel, amik szigorúan véve nem is modok, mint pl. a FOMM?

    Olyan ökoszisztémába próbáltak beletenyerelni, amibe nem kellett volna és alapvetően még nagyobb szarvihart is jogosnak találtam volna, mivel itt nem arról van szó, hogy a modder pénzt kap. Soha nem is volt, mert akkor egy teljesen más rendszert kellett volna kigondolni. Ez a még nagyobb pénzlehúzásról szól és az, hogy ezt egy olyan cég teszi, aki a modokkal jutott a csúcsra (CS, DOTA, TF vagy épp GM) szánalmas és visszataszító.

    Pedig ha megnézzük, hogy hány óra játékot kapunk egy alapjátéktól és mit árulnak DLC-ként vagy az expansion pack fogalma megszűnt, mert az már egy külön játék (BF3 - BF4 vagy Far Cry 3 - 4). Az előrendelői bónuszokról vagy egyáltalán az előrendelői rendszerről nem is beszélve. Ha nincsenek rákényszerítve, hogy adjanak valamit a pénzedért, akkor NEM fognak. Szóval jöhetnek ezek a szarviharok, legalább a marketingesek is megdolgoznak a pénzükért.

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Új hozzászólás Aktív témák