Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Timer #15 üzenetére

    Nekem jónak mondod, és még pentium 1-nél kezdtem hardvert árulni, Kelet-Közép Európa legnagyobb kis kereskedésében. Egészen Core-ig. Ebben benne volt a K6 II, K7 S1, K7 462, TB, PH-m, és majdnem mind ami még a hőskorban volt annó.
    Szóval nekem nem kell elmagyaráznod.
    Engem az az óvoda zavar, amikor megmagyarázza ph-s béci, hogy minden szar, csak az ő gépe a repülő.

    Majd ezt be is igazolja valamilyen bullshit grafikonnal is. A másik, hogy nagyon érdekes statisztika, hogy hirtelen annyi tisztán látó lett a PH-n mint az ESO TV-ben. Hirtelen mindegyik rájött, hogy nem is úgy van, ahogy eddig írta, és most bizonygatja, hogy jajj de ők eddig is ezt mondták, ja egy párhuzamos univerzumban. Mert, hogy ezek az emberek most azt magyarázzák el nekem, hogy ők eddig is.... Ja nem.... Én meg ezt a mentalitás nem szeretem. De már nem is idegesít Magyarországon még fel kell nőni ehhez. Nem téma.

    Azóta ezeket az idiótákat elengedtem, nem is Magyarországon élek már azóta, és nagyvállalati informatikával foglalkozom, ebben beleértve a szervereket, laptopokat is.

    Itt az AMD elenyésző PC, Laptop szinten.

    Szerver szinten erősek, ha éppen tudnak szállítani, bármennyire van chiphiány, most a szerverekre switchekre fél évet is várni kell, ha AMD akkor 8 hónap. Szóval ez is oka annak a mókának, hogy az ügyfél amellett, hogy olcsóbb még előbb is kapja meg a terméket.

    Ezek is jellemző tényezők.

    Én is most egy AMD-s gen9-es elitebookot kértem céges gépnek, de otthonra Inteles 12 genes ProBookot veszek magamnak. A gen6-os Elitebookot, meg a gen5-ös probookot erre váltom le. Ami biztos, hogy nincs előítéletem egyikkel sem szemben. Azt még meg kell nézni, hogy az AMD-s gépen menjen a Linux minden funkciója ami nekem kell, az intelesen megy, azt megnéztem már.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák