Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Timer #10 üzenetére

    Igen igen, csak ha visszanézem a hozzászólásokat, akkor 3 évvel ezelőtt még nem az volt, hogy az AMD olcsóbb és jobb, és ezért annyira jó, hogy csak na, most már drágább és jobb is mint az Intel, csak ugye akkor félretesszük azokat a kliséket, hogy az egyik a szar a másik a jó?
    Nem nem a kor hozza, hanem aki normálisan gondolkodik, az ezt így látja. Csak a hozzászólások az összes fórumban arról szóltak, hogy az Intel mekkora hulladék, ja most, hogy az AMD elkezdett jogosan árat emelni, azért nem lesz szent az AMD.
    Szóval csak ennyi.

    De eddig szerinted így visszaolvasva a fórumokat Te ezt láttad, most hogy szembe jött a valóvilág hirtelen rájöttek, hogy jajj nem is úgy van.

    Csak ezt miért nem lehet akkor megtenni, amikor 3 éve ezt írtam?

    Most ok hogy leírod, csak akkor még nem voltál elég idős, hogy ezt észrevedd? Vagy?

    Itt nincsenek oldalak, kék meg rózsaszín, meg zöld meg piros, hanem üzlet van. Csak erre miért akkor kell rájönni, amikor szembe jön a valóság? Ne én meg ezt nem értem, na de ezzel egyedül vagyok.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák