Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz hallador #6 üzenetére

    Mondjuk én azt kék oldalról nem értem, hogy miért kellene az AMD-nek mindig az olcsó megoldásnak lennie? Náluk van a technológiai előny jelenleg, nincs is közvetlen vetélytársuk ebben a szegmensben, és maga a termék is jónak tűnik. Miért legyen olcsó, csak mert AMD? Lóf@szt. Az Intel még akkor is drágán adja a cuccait, amikor épp sz@rok (kiváltképp desktop szegmensben), vagy csak szimplán átcímkézik ugyanazt 4 generáción keresztül, drágábban, és ehhez is tapsolnak a népek. De az nem baj, mert az Intel, az természetes, hogy drága. Amikor véletlenül a másik a drágább, az meg undorító! AMD procit nem adhatnak többért, mert csak meg azért. Hihetetlenek a fanboyok.

    Egyébként én személy szerint azt veszem, amit épp jobbnak tartok a saját igényeimre. Ez sokáig Intel volt, most AMD, lesz még Intel is biztosan, árgus tekintettel figyelem az őszi fejleményeket. Szánt szándékkal kerülöm azt, hogy elnézzem egy gyártónak, ha hulladékot gyárt, csak azért, mert amúgy szimpatikus. Ezt a fajta tudatosságot biztos a kor hozza, mert kölökként én is hajlandó voltam kiállni valamiért szimpátia alapon, de ez az eszement, foggal-körömmel védés, ami a kékvérűekre jellemző itt leginkább (mondom, leginkább), azt soha nem értettem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák