2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Xaels

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

2perc után rosszul lettem ettől a kamera kezeléstől :(((

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) Plazmacucci

Plazmacucci
(nagyúr)

ugye ez a 9 eurós kategóriába esik?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) Cythyel válasza Xaels (#1) üzenetére

Cythyel
(aktív tag)

Nemtom, nekem semmi bajom az ilyen kamerakezeléssel...
A graf viszont kicsit idejétmúltnak tűnik, olyan 2009-2010...

(#4) JanR válasza Cythyel (#3) üzenetére

JanR
(addikt)

És aki 2009 előtt született, az is idejét múlt már? :D

(#5) Cythyel válasza JanR (#4) üzenetére

Cythyel
(aktív tag)

neméppen...
az tom hogy nem a graf határozza meg elsősorban a játékélményt, de ha azt akarják hogy szélesebb körben is megvegyék, akkor kb Tera szintű graffot kellett volna hozni, pedig a Tera is pár éves már

(#6) leslieke

leslieke
(Jómunkásember)

Elég bénák a hangok. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7) Puma K

Puma K
(veterán)

Remélem ez csak egy konzol felvétel, mert a vertical sync láthatóan nincs a játékban attól meg hülyét kapok ha játék közben az alsó képrész csúszik a fentihez képest.

A karakterek meg igazi élettelen bábuk a hangok meg jó unalmasak.

A Gods of War-hoz képest ez sehol sincs...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#8) Ducati916

Ducati916
(csendes tag)

Inkább előveszem a dungeon siege 2 megint és végigjátszom mert még az is többet ér :((( .Ds 3 ról nem is beszélve ezt a szintet túl lépte rég lol.

(#9) Plazmacucci válasza Ducati916 (#8) üzenetére

Plazmacucci
(nagyúr)

A DS3 egy rossz vicc.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10) ripla

ripla
(őstag)

amúgy nem kezeli a többmonitoros megoldásokat sem, amikor véletlenül az egerem túlment a kép bal oldalán és nyomtam egy klikket, mert mondjuk meg akartam ütni valakit, akkor a játék úgy vette hogy az egérrel már a képernyő bal felén kívül eső asztalon klikkelek és lerakta a játékot alt-tab-ra.
a harmadik ilyen után úgy is hagytam és inkább uninstall.
a grafika buta, a hangok és az effektek szintén, hangulat még nyomokban sem található benne. ja igen, és olyan ostoba megfogalmazásokba futok bele már a második percben, hogy "el kell jutnunk a következő kőhöz, aktiválnunk kell azt is mielőtt a vámpírok ide érnek!". majd odébb mennek 6 métert a következő kristályhoz......istenem....:D
felejtős.

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Lite

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.