Hirdetés

2018. december 14., péntek

Gyorskeresés

(#1) olbaidhun

olbaidhun
(őstag)

Valakinek megvan még a 97-es Blue Byte féle Incubation: Battle Isle Phase Four?

Az nagyon jófajta volt, féltve őrzött eredeti dobozok között van a - fullos csomag. Na ez a játék ahhoz hasonlít, mintha retro feeling jött volna a strategy feliratnál :U

» www.bit.ly/olbhu ☎ 7O 638 9O93 ★ ¹⁰⁺ ᵉ́ᵛᵉ ʰᵃʳᵈᵛᵉʳᵃᵖʳᵒ́

(#2) Norb79

Norb79
(tag)

Switchre mikor jön? :)

(#3) Kvelstadt

Kvelstadt
(PH! kedvence)

Még egy kicsit vár mert épp van mit játszani, de aztán veszem ha technikailag rendben van a játék.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt roszkor!"

(#4) vhw

vhw
(PH! addikt)

Konzolokra kijön lemezesen ugyan? Vagy ebben a stílusban/árkategóriában nem divat?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5) hitvanyalak válasza vhw (#4) üzenetére

hitvanyalak
(senior tag)

én csak psn látom, boltban sehol :(

Vagyok hang aminek hullámai nincsenek, másnak érthetetlenül sistereg, vagy hallhatatlan nem érint meg semmit a szívben, vagy az agyban és mégis vannak mérők, miket dallamai meglendítenek.

(#6) szallasi007

szallasi007
(őstag)

Nem rossz csak rohadt nehéz - mármint nekem

(#7) hitvanyalak válasza szallasi007 (#6) üzenetére

hitvanyalak
(senior tag)

Azt lehet tudni kb. hány óra van benne, és mekkora az újrajátszhatósága?
A környezet mennyire rombolható?
Van benne szabad célzás, hogy oda lőj ahova akarsz?

Vagyok hang aminek hullámai nincsenek, másnak érthetetlenül sistereg, vagy hallhatatlan nem érint meg semmit a szívben, vagy az agyban és mégis vannak mérők, miket dallamai meglendítenek.

(#8) Kvelstadt válasza hitvanyalak (#7) üzenetére

Kvelstadt
(PH! kedvence)

Én is csak tippelek de az árát látva szerintem rövidebb mint az xcom. A célzás meg olyan hogy max targetet lehet választani, legalábbis az xcomba úgy volt, ez meg olyan stilus.

(#9) hitvanyalak válasza Kvelstadt (#8) üzenetére

hitvanyalak
(senior tag)

A silent storm (nekem etalon) óta nincs egy olyan korrekt taktikai cucc, amiben lehet szabadon célozni. Nagyon szerettem az xcom-okat, de rettenetesen hiányzott abból is.

[ Szerkesztve ]

(#10) izd6583sawoe

izd6583sawoe
(senior tag)

Nagyszerű cucc. Hardon taktikázni is kellett. Örülök, hogy berakták a gamepass-ba, mert különben nem játszottam volna végig. :R

(#11) szallasi007 válasza hitvanyalak (#7) üzenetére

szallasi007
(őstag)

Nem tudom, nekem tényleg nehéz - pl lvl 25 vagyok, sztoriba köv enemyk meg lvl 28.
Némi csalást is érzek benne. A gép magasabban van mint én, folyamatosan critet lő és eltalál - én hiába vagyok magasabban nem találom el vagy ha igen akkor keveset sebzek. Bent állok egy fa mögött simán belő rohadt messziről, ugyanerre az enemy-re én nem tudok visszalőni out of line üzenettel?!?!?!

Targetet tudsz választani de maga a célzás automatikus.
Egyenlőre félreraktam, mert többször is majdnem repült a joy.

Biztos én vagyok béna, de én ezt egynél többször nem fogom szerintem végigtolni.

(#12) vhw válasza szallasi007 (#11) üzenetére

vhw
(PH! addikt)

Ha egyszer nincs olyan ranged, mint amekkora távolságra áll a célpont, akkor nyilván nem fog ellőni addig.
Ettől teljesen független, hogy az enemynek milyen ez a statja.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#13) szallasi007 válasza vhw (#12) üzenetére

szallasi007
(őstag)

Na azért ennyire vágom, képzelj el a játékban egy autót. Egyik felén ő áll a másikon én. Ő ellő én meg nem találom el mert nem jó a szög

(#14) hitvanyalak válasza szallasi007 (#11) üzenetére

hitvanyalak
(senior tag)

Ajjaj :(

(#15) szallasi007 válasza hitvanyalak (#14) üzenetére

szallasi007
(őstag)

Tegyük hozzá biztosan én vagyok béna mint állat, meg türelmetlen is

(#16) Dlite

Dlite
(kvázi-tag)

Remek játék. Hardon kezdtem és komoly kihívás, taktikázni kell rendesen! Hangulatos és a párbeszédek sokszor nagyon viccesek. Nálam TOP játék. :R

(#17) NJanika

NJanika
(lelkes újonc)

Sziasztok, valakinek tippje a farmolashoz ? Lehet egyáltalán ? Nekem nagyon nehéz normálon is .

(#18) Peace

Peace
(PH! addikt)

PS4-en tolja valaki? Vágjátok hogy lehet átállítani német nyelvre?

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt.

(#19) Dlite válasza NJanika (#17) üzenetére

Dlite
(kvázi-tag)

Tegnap én is elakadtam hardon....visszamentem az összes pályán keringtem 89 'scrap'-et szedtem még össze amit elhagytam :D Azért most veszek két 'madkit'-et és este újrapróbálom......Konkrét farmolás passz......

[ Szerkesztve ]

(#20) hitvanyalak válasza NJanika (#17) üzenetére

hitvanyalak
(senior tag)

Hardon gusztustalan, de valahogyan megoldható és szerintem ez a különlegessége, hogy muszáj okosan csinálni, egyenként levadászni akit tudsz. Nincsen benne farmolás, amit kipucoltál, az annyi...Már most remélem, hogy lesz kieg, vagy folytatás. Vagy egy jó kis véletlen térképes mód.

[ Szerkesztve ]

(#21) Dlite

Dlite
(kvázi-tag)

(#22) Dlite

Dlite
(kvázi-tag)

"....a játékban fellelhető 3-4 db hangtompítós fegyver lesz győzelmünk kulcsa. A magányos ellenfelek leszedésére csak ezekkel lesz lehetőségünk, és ha a játék elején elpasszoljuk ezeket a fegyvereket, akkor a kampány felénél áthatolhatatlan falba ütközünk - a House of Bones pályán esélyünk sem lesz túljutni, kezdhetjük elölről az egészet...." Na én pont így jártam..én hülye az egyik talált "silent" fegyvert szétszedtem, pedig az ha Bormin-nál lenne a pisztoly helyett, pont kitudnék pár elkószáló ellent iktatni.
Lehet du. újra is kezdem mielőtt még túl sok órát ölök bele és később teljesen elakadok.

(#23) hitvanyalak válasza Dlite (#22) üzenetére

hitvanyalak
(senior tag)

A varacskossal, csak akkor lehet tetemet enni, ha csatában vagyok és úgy ölök meg valakit? Mert így egyenként levadászva nem látom a lehetőséget.

(#24) Dlite válasza hitvanyalak (#23) üzenetére

Dlite
(kvázi-tag)

Passzolom, az a képesség még lock nálam.

(#25) Peace válasza Peace (#18) üzenetére

Peace
(PH! addikt)

Senki? Mindenki PC-n tolja?

(#26) Dlite válasza Peace (#25) üzenetére

Dlite
(kvázi-tag)

Igen, én PC-n :) Így sajnos csak tippelgetni tudnám a nyelv átállítást, de gondolom az általános dolgokat Te is tudod.

(#27) Peace válasza Dlite (#26) üzenetére

Peace
(PH! addikt)

Azokat igen. Csak kedves barátom azért vette meg, mert látta, hogy van német felirat. Erre települ a játék és angol. Semmi beállítási lehetőség menüben. Nulla konkrétan. Angol azt annyi. Hivatalos fórumon senki nem válaszol tegnap este óta, kreáltam topikot. Google találat sincs rá. De az milyen már, hogy csak PC-n lenne más nyelv......

(#28) Dlite válasza Peace (#27) üzenetére

Dlite
(kvázi-tag)

Hát...minden előfordulhat...:D

(#29) Peace válasza Dlite (#28) üzenetére

Peace
(PH! addikt)

Lehet naiv volt, hogy ha Steam-en ott szerepel a 11 nyelv, akkor PS verzió is egyezik. De elég nagy pofátlanság lenne, ha így van. Mármint nehezen hiszem el, hogy PS verzió csak angol.

[ Szerkesztve ]

(#30) Kvelstadt válasza Dlite (#22) üzenetére

Kvelstadt
(PH! kedvence)

Én imádok stealth lenni játékokban ahol csak lehet azaz én nem futnék ilyen helyzetbe bele, mert nincs wz az isten hogy én olyan fegyvert rladjak amit alapból hangtompítóval kapok.

(#31) Dlite válasza Kvelstadt (#30) üzenetére

Dlite
(kvázi-tag)

Igen, béna voltam...mentségemre az szolgáljon, hogy volt egy "tökugyanolyan" hangtompítós fegyverem és hirtelen eszembe sem jutott, hogy másik karinak adjam :)
Ha kötelező lenne fogadnom, én is arra tenném a pénzt, hogy a PS-es verzióban is van német nyelv.....

(#32) Dark Archon válasza Peace (#29) üzenetére

Dark Archon
(PH! addikt)

Rendszerint az Audio résznél kell bekapcsolni a feliratozást és ott nyelvet választani.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-8600 - GTX 1060 - 16Gb - Windows 10 x64 | BF4: DarkArchonHUN

(#33) hitvanyalak válasza Peace (#29) üzenetére

hitvanyalak
(senior tag)

Én PS4 nyomom. Nem azt mondom, hogy nincs nyelvbeállítás, de én sem találtam sehol.

(#34) Peace válasza hitvanyalak (#33) üzenetére

Peace
(PH! addikt)

Mi sem...... :-\

(#35) izd6583sawoe válasza hitvanyalak (#33) üzenetére

izd6583sawoe
(senior tag)

Mostanság elindult az a rossz trend(pókember, forza horizon 4 például), hogy a konzol nyelvén/régióján indul el a játék is. Ha pedig az a nyelv nincs támogatva, akkor angolul. Ingame váltani pedig nem lehet.

Lehet ez a játék is ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#36) hitvanyalak válasza izd6583sawoe (#35) üzenetére

hitvanyalak
(senior tag)

Igen erről hallottam. Majd Peace megmondja a barátja német nyelven használja-e a PS-t.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.