Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    Sajnos makrózás szempontjából semmi sem változott, ugyanolyan elavult, mint volt...
    Nem igazán értem, hogy miért nem lépnek a probléma megoldásával kapcsolatban, holott Én magam is már nem tudom hányszor írtam nekik.
    2020-ban alapnak kellene lennie, hogy automatikusan listázza beíráskor a beépített VBA függvényeket, paraméterezéssel együtt, mert szvsz 2 kezemen meg tudnám számolni, hogy hány olyan ember él a föld bolygón, aki az összes fx-t, az összes paramétert, az összes konstanst stb stb fejből keni-vágja...

    Ha benéz valaki az Excel topikba, ott jól látható, hogy a kérdések jelentős része makró programozáshoz kapcsolódik, él a topik (és jó koponyák vannak ott, akik készséggel segítenek is), ugyanez a LO topikról nem elmondható(kvázi halott), pedig szvsz lenne rá igény, ha nem ilyen elcseszett makró megközelítés lenne az LO-ban.

    Persze, ha valaki esetleg tud valami beállítást, ami a korábban felvázolt problémát megoldja, akkor ne tartsa magában. :R

    Mindemelett jó, hogy van az LO, sosem voltam ellensége.
    (Ezen a 7-es kiadáoson azért még van mit csiszolni, mert elég sok vizuális bug van benne(kilógnak gombok, amiket csak lehet látni, ha átméretezed az adott ablakot) stb stb, de majd alakul)

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák