2018. május 21., hétfő

Gyorskeresés

(#1) .LnB

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Minőségi cuccnak néz ki.

[ Szerkesztve ]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#2) Ganzer

Ganzer
(tag)

Most néztem először videót róla, bejön :)
Hű, most olvasom hogy open world, FPS nézet, és igyekszik korhű lenni. Ez kell nekem. Remélem a Percival csinálta hozzá a zenét :)

[ Szerkesztve ]

(#3) .LnB válasza Ganzer (#2) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Én is ma néztem vissza, hogy volt pedig róla itt is pár hír. De még is elkerülte valahogy a figyelmemet. Délután kipróbálom, hogy milyen. Engem az fogott meg, hogy minőségi érzetet kelt.

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#4) ldave

ldave
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Érdekel a játék (történelmi rpg), de várok vele szerintem pár hónapot, ahogy olvasom technikailag még van mit csiszolni rajta, de látszik a komoly day1 patch alapján, hogy a készítők tervezik is rendbe tenni, szóval hajrá.

A Slime draws near. Command?

(#5) elithun

elithun
(őstag)

Hű ez tök jó. Úgy néz ki, mint a Chivalry csak sztorival, szebb grafikával és jobb kidolgozással. Megy wishlistre. :K

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6) CriticalHit

CriticalHit
(őstag)

Magyar harcosokkal és magyar káromkodásokkal...

"Hernyó maradsz, bár fent keringsz. Nem a szárny szab itt mértéket, hanem a gerinc."

(#7) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

Remélem ütni fog a grafika is.

"Komolyan, neha ugy erzem, az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszamitogepekkel szopnak..."

(#8) gyimger válasza GodGamer5 (#7) üzenetére

gyimger
(senior tag)

A grafika gyönyörű, de very highon nekem megfogta a 1080-at.

"...így hát keresd a békét, de készülj a háborúra! Mivel a háború... a háború soha nem változik. A háború, mint a tél. És a tél közeleg."

(#9) elithun válasza GodGamer5 (#7) üzenetére

elithun
(őstag)

Ránézésre rendben van: [link] :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#10) .LnB válasza gyimger (#8) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

FHD-ben?

[ Szerkesztve ]

(#11) gyimger válasza .LnB (#10) üzenetére

gyimger
(senior tag)

1920x1080. Lassan tölt be egy adott területet és ha egy kicsit tovább haladok a kezdőponttól, megfagy a játék, hogy betöltsön. Talán az i5 4690 nem elég, nem tudom. A gép folyamatosan berreg a munkától, az FPS 40-60 között ugrál.

"...így hát keresd a békét, de készülj a háborúra! Mivel a háború... a háború soha nem változik. A háború, mint a tél. És a tél közeleg."

(#12) .LnB válasza gyimger (#11) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nekem sincs erősebb vasam. Délután megnézem. Cryengine-re ez jellemző ha nem a Crytek dolgozik vele. Ahogy kinéz, nem is csodálom, hogy brutál a gépigénye, plusz az optimalizációval is vannak akkor gondok.

Ahogy elnézem a baj nem is kicsi [link] 1080Ti-vel is beesik 30fps alá.

(#13) Pöttön válasza gyimger (#11) üzenetére

Pöttön
(őstag)

Lehet a proci órajele kicsi, vagy csak a magok száma kevés neki...
SSD-ről futtatod?

Egyébként nagyon ígéretes, végre egy játék, ami felkeltette nekem is a figyelmem.
Ha lesz egyszer értelmes vga a gépben, lehet teszek majd vele egy próbát. :)

(#12) .LnB: Na az azért tényleg gáz...

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás... "Főnök, ki az a Korporations?" SCII-Dio 3 BATTLETAG: Horiboy#2965

(#14) gyimger válasza Pöttön (#13) üzenetére

gyimger
(senior tag)

Sajnos HDD-ről, de elég patch-gyanús ez a beakadás. Lentebb vettem a beállításokat, még így is gyönyörű a játék.

(#15) wierra

wierra
(fanatikus tag)

Én leszek a különvélemény hangja.
A környezet még csak-csak rendben van, bár nekem az is semleges, túlságosan kilúgozott..olyan semmilyen.
A karakterek kidolgozása már 5 évvel ezelőtt is ciki volt, a karakteranimációk a rag-doll modellel együtt harmatgyengék, hiteltenek és illúziórombolók. A karakterlap is tökéletesen semleges, ingerszegény.
Biztos összetett, részletes, mélységi játékmenetet és játékélményt nyújt, de a látottak alapján kicsit sem izgatott fel.

"If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

(#16) Narasim

Narasim
(fanatikus tag)

én várok pár hónapot, hogy a hamar vásárló bétatesztelők rendbe tudják-e rakni a programot. ha igen, akkor biztos, hogy megveszem én is, mert a hangulata tetszik nagyon!

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga! havi 390.- ft-ot tessék rászánni a prohardverre! Már a Füredi trappista is pálmaolajból van :(((

(#17) BoB

BoB
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Anno kickstarteren támogattam, kíváncsi vagyok.

Úgy tűnik elsőre hogy nem követi a manapság divatos butítást/gagyítást :))

Persze mint minden nem 5 éveseknek szánt játék, valószínű nem lesz annyira népszerű.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#18) Ganzer válasza wierra (#15) üzenetére

Ganzer
(tag)

Mindenesetre teszek majd vele egy próbát később, de előbb még befejezem az AC Originst, aztán a Fatal Frame szériát. Addig van idejük a fejlesztőknek patchekkel finomítani a dolgokon.

(#19) Abu85 válasza .LnB (#12) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Mert hülyeséget vesz le a beállításoknál. A látótávolságot kell csökkenteni nem a shaderek minőségét. Vagy ha a látótávolság tabu, akkor nyolc magra kell ugrani. De ezt úgy sem oldják meg. Túl régi az a CryEngine, amit használnak (3.8-as batch). Az 5-ös verzió sokkal gyorsabb lenne az igényeikkel.

[ Szerkesztve ]

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#20) saelin

saelin
(PH! addikt)

PS4 Pro-n hogyan teljesít a játék?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#21) .LnB válasza saelin (#20) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ennél jobbat nem találtam: [link]

(#22) ldave válasza saelin (#20) üzenetére

ldave
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Prey alapján a konzolok nem a CryEngine erőssége :(

(#23) duvi válasza .LnB (#21) üzenetére

duvi
(PH! nagyúr)

Ez nagyon durva :Y Gondolom a sebesség miatt butították le ennyire a konzolok grafikáját, de ez akkor is óriási különbség már :(

Samsung Galaxy S8

(#24) Abu85 válasza ldave (#22) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

A CryEngine 5 óta újra elkezdtek erre fejleszteni. A CryEngine 3.x azért volt para, mert más irányokba mentek. Többek között a 3.6-ban is fontosabbnak tartották a Mantle-t támogatni, mint a konzolok saját gyors API-ját. Viszont ha már van egy kiadott játékod a CryEngine 3.8-ra, akkor onnan nagyon nehéz 5-re ugrani.

[ Szerkesztve ]

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#25) ldave válasza Abu85 (#24) üzenetére

ldave
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ez remek dolog, csak sajna nem segít sem a Prey-en, se ezen.

(#26) beef válasza wierra (#15) üzenetére

beef
(fanatikus tag)

Amit írtál az igaz. Hozzátenném még a gyenge lipsync-et. Az ultra textura beállítások ellenére is kb. low-medium szintet elérő minőséget. Igaz még csak az udvarig mentem, de nem volt eddig meggyőző amit láttam.

(#27) saelin válasza .LnB (#21) üzenetére

saelin
(PH! addikt)

Ez elég meh. Hatalmas difi van a pc változathoz képest. :(

A konzolos változat egyáltalán nem nevezhető szépnek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28) smc

smc
(őstag)

Nem vészes a játék. A gépemen high beállítások mellett 40 fps körül van, ami amilyen lassúnak tűnik a játék nem lesz gond.
Maga a játék meg érdekes. A grafika nem ronda, de nem is nevezném szépnek. A szarral dobálózás jót tesz neki, de majd meglátjuk később. Egyelőre kicsit felhúzott, mert fater egy óra után se kapta meg a sörét.. :(((

i53570-2x4GB-GTX1050TIWF2OC4><BQGW2750HM><MSSURBOOK><SZ1

(#29) XuChi válasza .LnB (#21) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Na ezt sem konzolon fogom játszani......., PC-hez képest a konzolosok nagyon gyengén néznek ki. Szegény konzoljaim, lassan már 2 hónapja nem voltak bekapcsolva. Jó lenne már rájuk valami normális játék :D

(#30) Hopkins95

Hopkins95
(senior tag)

Kingdom Come - funny kick

:C Ezt ki ne javítsák, ez annyira epic! :DD

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ Playstation 4 Slim

(#31) .LnB

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Leírtam a véleményem a játék topikjába, pár óra játék után. Ha esetlen érdekel valakit:
[link]

(#32) Crytek

Crytek
(PH! kedvence)

Még hetekig bugos marad a Kingdom Come: Deliverance

Gépem: Gigabyte Z170 D3H, i5 6600K, 2x4GB Kingston Fury Hyper X DDR4, EVGA Supernova 650 G1, Zalman Z9

(#33) Abu85 válasza Crytek (#32) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Valószínűleg még hónapokig. Pont jó lesz amúgy a Winter Sale-re. :D

[ Szerkesztve ]

(#34) Crytek válasza Abu85 (#33) üzenetére

Crytek
(PH! kedvence)

És ezzel meg is lett pecsételve a game sorsa. Ezt érik el amikor már égeti a pénzhiány a kiadót...LEHETNE egy jó játékuk ,de mindig az első napok döntik el a game sorsát. Aztán hogy fél év múlva beleraknak még 75x ennyi tartalmat meg 30x jobban fut SENKIT nem fog érdekelni már.

Gépem: Gigabyte Z170 D3H, i5 6600K, 2x4GB Kingston Fury Hyper X DDR4, EVGA Supernova 650 G1, Zalman Z9

(#35) .LnB válasza Crytek (#34) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Sajnos igen, bár ahogy nézem a világsajtó nagyon pozitívan áll a játékhoz.

(#36) gyimger válasza .LnB (#35) üzenetére

gyimger
(senior tag)

Mióta túl vagyok a "tutorial" részén (vagyis megláttam a "Deep Silver presents" feliratot olyan 5-6 óra játék után), azóta csak ámulok, mert nagyon ritkán akad. Buggal még nem is találkoztam. Csak ne úgy döcögne, ahogy...

(#37) .LnB válasza gyimger (#36) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Írtam a játék topikjába, ott hagytam szerintem abba.

(#38) GodGamer5 válasza XuChi (#29) üzenetére

GodGamer5
(senior tag)

Próbáld ki a Hidden Agendát, -ha még nem tetted- jó kis game, a grafikája meg mesés! :)

"Komolyan, neha ugy erzem, az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszamitogepekkel szopnak..."

(#39) XuChi válasza GodGamer5 (#38) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Az nekem is tetszik, de majd akkor veszem meg használtan ha ilyen 2-3k lesz. ;)

(#40) GodGamer5 válasza XuChi (#39) üzenetére

GodGamer5
(senior tag)

2 napja vettem 4000+postáért itt az aprón. Szerintem annyit megért és amilyen rövid, szerintem pénteken már rakom is fel az apróra. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.