Hirdetés

2018. december 14., péntek

Gyorskeresés

(#1) ASTON117

ASTON117
(tag)

Már rakom is fel, a pc játékokba is az volt a kedvencem amikor a Nod announcer azt mondta hogy "Microtransaction complete!"

(#2) satz18

satz18
(őstag)

Reméljük hasonlóan szép sikereket fog befutni mint a Diablo Immortal.

Asus GL502VS, Lenovo x60, LG G4, PS 3

(#3) XuChi válasza satz18 (#2) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Welcome back "microtransaction" commander..... :W

(#4) Mooka-Miki

Mooka-Miki
(senior tag)

Szép hosszú videó C&C egységekkel amiben csak egy csipetnyi játékmenet volt, hogy bevédjék magukat: "De hát ott vót benne, nem átverés, ez tényleg céjencé."
Ez sem ér egy fityinget sem. :(

(#5) oriic válasza Mooka-Miki (#4) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Ez csak a regi bejelento trailer. Youtube tele van mar gameplay videokkal de nem talaltam olyat aminel a keszito nem a szokasos "Waccaaaap dude" kezdes utan nem dumalja vegig az egeszet.

Live-Die-Respawn

(#6) tuki2200

tuki2200
(senior tag)

Szerintem egesz jo lett. Ugyan az mint a Castle Crush meg hasonlo jatekok, de hala az egnek kivettek belole a jatek kozben random kartyahuzas faktort. Kellemes 20percet toltottem el vele a postan :)

(#7) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Ennek alapján elég gagyi.

(#8) Rage47 válasza Fred23 (#7) üzenetére

Rage47
(PH! addikt)

ez mi a sz.r ez komoly?
mai tableteken már simán elfutna egy olyan játék, mint a Halo Wars.
mondjuk az telefonon nem lenne jó...

[ Szerkesztve ]

(#9) Fred23 válasza Rage47 (#8) üzenetére

Fred23
(PH! kedvence)

Én is csak néztem. 5 éveseknek készítették, vagy mi?! :F Akkor már portolják a RA2-t inkább Androidra, az is jobb ennél!

(#10) Z_A_P válasza oriic (#5) üzenetére

Z_A_P
(őstag)

a keszito nem a szokasos "Waccaaaap dude" kezdes utan nem dumalja vegig az egeszet.

:C :R

OK

(#11) Kasya

Kasya
(PH! nagyúr)

Erdemes olvasni a rövid velemenyeket a masik topikban.

(#12) atike

atike
(PH! nagyúr)

Eh.... Megölik a játékokat ezzel a mikrotranzakciós förmedvényekkel... :( Tök jó animáció a videóban - mire meg átvált a gameplayre azt hittem nem jól látok. Mi a megcélzott korosztály...? :F

(#13) Dvix

Dvix
(fanatikus tag)

kenjék a hajukra! :((( Mekkora vastag csulát akarnak már a régi fan-ok szemei közé köpni? gyalázat! :( De legalább jól csinálnák érted... ez a pénz éhség hihetetlen....

[ Szerkesztve ]

(#14) Dvix válasza satz18 (#2) üzenetére

Dvix
(fanatikus tag)

A Diablo Immortal siker lesz mert rohadt kínaiaknak fogják gyártani.Kínai piac mindent bevesz.... :U

[ Szerkesztve ]

(#15) Pamkozd

Pamkozd
(újonc)

Másik kedvencem a Diablo Immortal mellett, első napos vétel helyett veszek is 500 ingame pénzt azonnal. Már csak vmi gamer telefon kell, mondjuk a kofferes Asus. Azért meg kell adni módját a buszos/budin ülős gamingnek. ;]

(#16) Dvix válasza Pamkozd (#15) üzenetére

Dvix
(fanatikus tag)

lol! :DDD :))

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.