H​i​r​de​tés​

2018. április 22., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Seangaijin

Seangaijin
(senior tag)

Most a zárt alfa alapján annyira nem rossz de át megy már ez is érdekes dolgokban. Nitró van mindenben, csónakban, motorban, repülőben, F1-es autóban... Grafika szebb mint az 1-jé volt, de ez a háztetőkön ugratás autóval nekem annyira nem jön be.

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#2) jorgoszka válasza Seangaijin (#1) üzenetére

jorgoszka
(tag)

Egyetértek. Engem is meghívtak, bő 15 percig voltam a közösség része. :))

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#3) M5Norbi

M5Norbi
(őstag)

TDU3-at nem csinálnak?

Ha jól rémlik az 1- 2 az ő munkájuk volt.

Az a helyzet főnök hogy helyzet van,nem is hogy helyzet szinte már szituáció.....

(#4) Rony949 válasza M5Norbi (#3) üzenetére

Rony949
(senior tag)

Egy éve bejelentették hogy az is készül. Gamestar

(#5) M5Norbi válasza Rony949 (#4) üzenetére

M5Norbi
(őstag)

Hmmm erről teljesen lemaradtam,köszönöm szépen!

Az a helyzet főnök hogy helyzet van,nem is hogy helyzet szinte már szituáció.....

(#6) RIC5I válasza Seangaijin (#1) üzenetére

RIC5I
(tag)

engem zavar hogy casualabb let nem lehet annyira magadra szabni az autot nem lehet annyi teljesitmény specificációt csinálni és nem is jelez annyi adatot az autórol vásárláskor én nagyon élveztem a tetőn ugrálást nekem az tetszet :C ahogy a csónakozás első 2 perce is aztán rájöttem hogy az irányitás borzalom aztán váltot repülőre és meg állapítottam hogy én csak autózni fogok

összeségében szerintem ez egy nagyon más játék mint a crew 1 casualabb kevesebb lehetöséggel több látvány elemmel a 2018 as trendeknek megfelelően sok paraszt vakitással kevés nehézséggel :W

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#7) Starz561 válasza jorgoszka (#2) üzenetére

Starz561
(tag)

Szintúgy.. Engem legjobban az szomorított el hogy némelyik autó kidolgozása a földel egyenlő, hang és belsőnézet téren. Városok környezetébe tényleg szép a játék, de azon kívűl mint egy 2012-es játék..

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#8) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Engem sajnos abszolút hidegen hagy a motorcsónak meg a repülő (gyaníthatóan rémg gagyi fizika lesz alattuk, akkor meg igazából minek?), de a játékkal teszek majd egy próbát. Az első részt még viszonylag drágán vettem 1 hónappal a megjelenés után, de nem bántam meg egyáltalán, szóval a kipróbálást mindenképp megérdemli a 2. rész is.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#9) csab991 válasza RIC5I (#6) üzenetére

csab991
(tag)

Azért az jó, hogy most konkrét számadatokat kapunk a gépek tulajdonságaira, nem pedig négyjegyű értékeket, aminek semmi relevanciája nem volt az első részben.

Nem világos, hogy mire gondolsz a teljesítményspecifikációkat illetően, szerintem lényegi változás nem történt ilyen téren. Az viszont valóban érződik, hogy kicsit gyengébb az irányítás az első részhez képest, holott az sem volt az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#10) laleh

laleh
(PH! addikt)

Egy próbát megér majd.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés

(#11) Benito94

Benito94
(tag)

Első is egy nagy kihagyott helyzet volt.. Megjelenése elött azon gondolkodtam, hogy tuti megveszem aztán haver megtette helyettem, kipróbáltam és azóta sem játszottam vele. hitvány hilladék lett az egész, 0fizika, 0irányíthatóság.. mint az NFS részek.. sz@r

(#12) G4ga

G4ga
(őstag)
LOGOUT blog

Egyáltalán nem gyözött meg az alpha.
Az eslő résszel sokat játszottam miután ingyenes lett, még a DLC-re is költöttem volna ha nem lett volna benne annyi bug ( pl.: betudok fejezni egy versenyt anélkül, hogy ne állnék bele a földbe rendszerint )

Versenyek: Nekem tul mü a környezet. élettelen fakó az egész.
Az offroad szekció nagyon jó, élvezetes, de az utcai versenyek. szánalmasan gyengére sikeredtek az első részhez képest. Televerték ugratóval az egészet, nem értem. 0 valóság alap.

A freeride rész viszont tényleg szép. szépen kivan dolgozva a város.

A motorcsonakos játékmod viszont tettszik.
A repülös módból elég volt az elején.

Rengeteget játszottam anno a TDU2-vel, Crew 1-el, volt szerencsém kiprobálni a Forzát, ez ezzekhez képest harmatos.

Ez a követő rendszer se nyerte el a tetszésem. Lehet öreg vagyok, de ez már nem az én játékom lesz.
Alpha alapján csalodás.

[ Szerkesztve ]

(#13) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

Az alfa nagyon csúcs. Az intrón, meg az első pályán beszartam! :)

"Komolyan, neha ugy erzem, az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszamitogepekkel szopnak..."

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.