Hirdetés

2017. november 20., hétfő

Gyorskeresés

(#1) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Alig pár perces hír, szóval friss és ropogós. :)

Live-Die-Respawn

(#2) GhostPetya válasza oriic (#1) üzenetére

GhostPetya
(senior tag)

Ez igen, pedig annyi pletykát hallottam hogy novemberben jön, hogy ez most meglepi volt. :D

I'm one with the Force and the Force is with me.

(#3) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Azt hittem hirtelen, hogy a GTA :O

[ Szerkesztve ]

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" | Vasak: pici.tk/e

(#4) krx21

krx21
(PH! nagyúr)

Ha ebben is csalódnom kell, véglegesen lemondok a GT-ről és veszek egy X1X-et Forza 7-el...
Azért reménykedek...

(#5) Peat76

Peat76
(senior tag)

Előrendelésem leadva egy hónapja, érzem ez most nagyon jól sikerült, GT3 érzésem van, az mekkorát szólt hajdanán!

(#6) krx21 válasza Peat76 (#5) üzenetére

krx21
(PH! nagyúr)

Legyen igazad! :K

(#7) Peat76 válasza krx21 (#6) üzenetére

Peat76
(senior tag)

Megnéztem 2x a launch trailer-t vagy mit és kirázott a hideg ❄, utoljára rég éreztem ilyet, de az még PS2 volt! Ez most lesöpör mindent!

(#8) Garrick

Garrick
(újonc)

Nem vagyok már nagy autó verseny rajongó, de ha meglesz a ps4 lehet a nosztalgia miatt benevezek rá. Anno csak az első két résszel játszottam, azokat szerettem. Haverral mini cooper verseny, szín tiszta mazochizmus, mire egyetlen egyszer is végigmentünk a pályán. :D

(#9) XuChi válasza Peat76 (#7) üzenetére

XuChi
(őstag)

:D " Ez most lesöpör mindent! " :D

Persze persze, mint eddig is, de legalább jót nevettem :D :C

(#10) .LnB

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Jól rákészültem a trailerre, aztán 34mp-es. :D

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=19IA0VQ0y3I

(#11) laleh

laleh
(PH! addikt)

Ez lesz VR kompatibilis?

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális és garancián túli ügyintézés nálam.

(#12) .LnB válasza laleh (#11) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

[link]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=19IA0VQ0y3I

(#13) oriic válasza laleh (#11) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Csak a VR Tour modban lesz elerheto.(VR Drive) Szoval nem lehet a teljes jatekot csak VR-ban tolni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14) Scholes9 válasza Garrick (#8) üzenetére

Scholes9
(PH! nagyúr)

Én majd max a tesztek után :)

(#15) Enton válasza oriic (#13) üzenetére

Enton
(PH! addikt)

Nah??? Hát ez meg mi akkor? áhh pedig már jóideje fontolgatom de így lebukik a ranglistán a ps vr+gt. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#17) Quentaro válasza XuChi (#9) üzenetére

Quentaro
(újonc)

Hát pedig de. Jelenleg a PS4 a legnépszerűbb játékos platform, és nincs olyan nagy töredezettség - Assetto már a múlté, ha a PC2-t nem halasztják, az időzítés miatt elsöpri - esélye sem marad.
Korábban is a legnagyobb példányszámban VÁSÁROLT autós játék volt.

Itt most inkább a minőségi előrelépésen lesz a hangsúly - azon túl online fog újdonságokat mutatni. De mivel manapság minden ONLINE, meg eSport, jól illik a környezetébe!

http://bit.ly/GT6klub

(#18) krx21 válasza Peat76 (#7) üzenetére

krx21
(PH! nagyúr)

A próféta szóljon belőled! :K

(#19) rdt89 válasza krx21 (#4) üzenetére

rdt89
(őstag)

Ettől függetlenül még beruházhatsz rá, mert jó autós játékból sose elég. :)
Javaslom inkább a fat XO-t használtba 40 körül van, azon már nem is lehet bukni és ha kipörgetted a Forza-t (ami minimum 1-2 hónap ha napi szinten játszol), szinte 0 bukással eladod a gépet, meg 3-4 ezerrel olcsóbban a lemezt (ha nem digitálisan vetted). :)

Én is kíváncsi leszek mit fog muzsikálni az új GTS, mert anno a GT6 miatt vettem PS3-at, és akkorát estem pofára, hogy csak az Uncharted, God of War és a Last of Us tudták enyhíteni a fájdalmamat. Még szerencse, hogy megismertem ezeket a játékokat anno, így nem kellett egyből a GT után meneszteni a konzolt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20) laleh válasza oriic (#13) üzenetére

laleh
(PH! addikt)

Azért az se lesz rossz.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális és garancián túli ügyintézés nálam.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.