Hirdetés

2019. október 20., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) 30z.Samu

30z.Samu
(nagyúr)

Hát nem tudom, amennyire vártam, a gameplay videók alapján annyira nem jön be. De gondolom az is erősen közrejátszik, hogy a Xenoverse sem tetszik.

Sic Parvis Magna

(#2) rdt89

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Nehogy véletlenül meglepjem magam egy karácsonyi elővétellel 😁

(#3) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Ez jaúú lesz..majd szülinapomra meglepem magam vele :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) szupermacs

szupermacs
(addikt)

Fura, hogy ugyan azt a sztorit ezerszer ki lehet adni egy játékban és ezredszer is lesznek akik megveszik.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#5) Sirandrish válasza szupermacs (#4) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Én utoljára a Tenkaichi 2-vel toltam ezt végig...szóval ideje feleveleníteni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) szupermacs válasza Sirandrish (#5) üzenetére

szupermacs
(addikt)

Szerintem a történet azóta sem változott. ;]

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#7) Sirandrish válasza szupermacs (#6) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Azt gondolom, de már bőven megfakultak az emlékek ezalatt a 10+ év alatt :)

(#8) 30z.Samu válasza szupermacs (#4) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Nem teljesen ugyanaz lesz a story. Mármint a Z story-ját toljuk végig, de kibővítik, lesznek benne új dolgok.

Sic Parvis Magna

(#9) szupermacs válasza 30z.Samu (#8) üzenetére

szupermacs
(addikt)

Igen, ezt olvastam a cikkben. De akkor sem dobtam hátast.

(#10) Medocsabi válasza szupermacs (#4) üzenetére

Medocsabi
(őstag)

Ez kb a videójátékok 90%-ra igaz.Műfajtól függetlenül.

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#11) szupermacs válasza Medocsabi (#10) üzenetére

szupermacs
(addikt)

Lehet, de itt most a DB-ről van szó amit generációnként és konzolonként külön kiadtak minden alkalommal egy minimális változtatással.

(#12) myckey válasza szupermacs (#4) üzenetére

myckey
(addikt)

Míg a Föld kerek, mindig lesznek rockerek .

Meg aztán, minden játék más és más.

De biztos lehetsz benne, hogy évek múlva is meg fogják venni, bármelyik DB játékot.
Aminek valószínű, megint lesz jól megszokott története. :K

Aki pedig ettől ne mdob hátasat, mint te sem, meg biztos mások sem...na az majd nem veszi meg. Max fanyalog egy sort.
Aztán továbbáll.

Aztán ez így nagyon is rendben van !

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13) Plazmacucci

Plazmacucci
(nagyúr)

De legalább nézne ki úgy mint a FighterZ.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14) 30z.Samu válasza Plazmacucci (#13) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Ez egy OW játék, ha mindenütt úgy nézne ki, mint a FighterZ, ahhoz a következő konzol se lenne elég. :D Egyébként szerintem nem csúnya a játék.

Sic Parvis Magna

(#15) Sirandrish válasza Plazmacucci (#13) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Mire gondolsz? Marhajól néz ki..

(#16) sirdond

sirdond
(senior tag)

bocs a tudatlanságomért, jól látom, hogy induláskor nem lesz Nintendo Switch verzió? esetleg tervezik valamikorra a portolását, tudja valaki?

(#17) 30z.Samu válasza sirdond (#16) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Szerintem előbb-utóbb átportolják.

Sic Parvis Magna

(#18) sirdond válasza 30z.Samu (#17) üzenetére

sirdond
(senior tag)

tehát jelenleg annyi biztos, hogy semmi biztos infó :D

(#19) 30z.Samu válasza sirdond (#18) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Így van. :D Momentán nincs szó Switch portról.

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.