Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    Szakadjon rájuk az ég. A sima 7-be 180 ezerért sikerült másodlagos kamerának egy fostos bokeh egységet berakni, hadd gratuláljak. Kicsit se olyan szagú, hogy vedd meg a Pro-t te paraszt, ez direkt ezért lett ilyen trágya :U

    A Pro meg ezen az áron a 90hz-en meg az ufs 3-as tárhelyen kívül semmi extrát nem ad. Korai videók és cikkek alapján a kamera egyszerűen gagyi azokhoz a készülékekhez képest amiket támadni akarnak, nincs IP védettség, nincs wireless töltés és a sztereó hangszóró sem egy élharcos. De 700 eurós kezdőár, aaaaaz van.
    A marketing egyenesen röhejes, aszondja: NO £2000 pricetag

    Hihi és haha, mutasson már nekem Pete Lau olyan S10-et, Mate-et, P30 Pro-t ami 2000 fonton nyitott belépő felszereltséggel? Még az ájfon sem volt ilyen drága. Az meg, hogy esetleg az 512gb-os Note 9 vagy XS Max alulról belenyalt a 2000 DOLLÁRBA (nem fontba), az hadd ne érdekelejen már senkit, a belépő felszereltség mindkettőnél megállt 1500 dollárnál vagy az alatt, márpedig az előbbi két telefon volt megjelenéskor eddig a legdrágább. Sőt mondok jobbat, a Note 10 (6/128 vagy ilyesmi lesz valszeg) SEM lesz 2000 font, de még 2000 dollár sem. Kínában biztos máshogy tanították a matekot.

    Nem tudom milyen 2000 fontról vízionálnak, hacsak nem a Mate X-re gondolnak vagy Porsche Design Mate-re esetleg a Galaxy Fold-ra. Ezek mindegyike nagyon más liga, megintcsak semmi értelme az egésznek.
    Szóval a csúsztatás és a hangulatkeltés nagyon megy, mondjuk én is valami hasonlóval terelném el a figyelmet akkor, ha ilyen telefont dobnék piacra a jelenlegi A brand flagshipek ellen, amiből hiányoznak a fent felsorolt feature-ök, vagy megvannak ugyan (tripla kamera), de közel sem érnek a támadni szándékozott készülékek szintjéhez. Mindezt 700 eurós beugróért cserébe, ami a OP üzletpolitikáját ismerve nem fog sehova változni, maxiumum a következő széria előtt.
    Márpedig a P30 Pro, S10 duo már most az alap 7 Pro-val megegyező áron kapható, vagy még attól is olcsóbban, még idehaza is rendes gyártói garival, függetlenül. Sok sikert.

    Talán a 7T-re felérik ésszel, hogy nem csak árazásban meg fals marketingben kell ám felnőni a nagyokhoz, hanem azokkal megegyező, sőt még jobb feature-ökkel is, tekintettel arra, hogy nekik kell még bizonyítani ebben a szegmensben és nem a Samsung/Huawei/Apple triónak. Addig csak mosolygásra ad okot ez az egész. Nem szoktam ilyet kívánni, de remélem ebbe most beletörik a bicskájuk, hátha tanulnak belőle.

    (#50) Graphics

    Így van. Nem szeretem ha hülyének néznek :)

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák