Hirdetés

2019. augusztus 17., szombat

Gyorskeresés

(#1) satz18

satz18
(őstag)

Azt lehetett sejteni, hogy horror lesz a gépigény, a szar optimalizálás csak hab a tortán. Akkor asszem várok pár hónapot vele, hogy javítgassák. A Rogue amúgy is jobban érdekel, mire azzal végzek csak lesz valami jóféle patch.

Asus GL502VS, Lenovo x60, LG G4, PS 3

(#2) GegeWarrior

GegeWarrior
(senior tag)

Remélem lesz hozzá egy 1,5 gigás patch mire átér a nagy vízen hozzánk :D

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#3) myckie2

myckie2
(senior tag)

Azért durva amit a tesztek írnak a konzolos verziókról. Bughalmaz az egész, Xbox One folyamatos Frame-Rate drop, a játék többször összeomlott és újraindítás után pedig a tesztelő nem tudott senkit se megölni mert bebuggolt a játék. Tehát a max 30Fps ami nem is fix az elég fasza filmes akarom mondani diavetítős élmény lehet. Btw a PC verzióról se írnak túl jókat.

[ Szerkesztve ]

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#4) alevan

alevan
(őstag)

Várható volt. Mondjuk én játékmenet problémákra gondoltam, nem tehnikaiakra (Eurogamer analízise szerint az XO sokszor túlteljesíti a PS4-et). Tisztán látszik, hogy egy elsietett kiadás volt.

Idén talán az Ubi ledönti az EA-t a legroszabb játékkiadó trónjáról?

(I)(#1) satz18(/I) Haverom már játsza. Lényegében AC4 csak más történettel. Szal valszeg én is meglepem magam vele, nem hiszem, hogy el tudták cseszni azt is.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#5) Zedz

Zedz
(addikt)

Wacth_Dogs 2? :DDD Hogy van képük ekkora hype után egy ilyet letenni az asztalra? Legjobb az egészben, hogy az emberek meg is veszik. :))

(#6) nonsen5e válasza myckie2 (#3) üzenetére

nonsen5e
(addikt)

Következôt 24.976 fps-re fogják írni, az még filmszerûbb. :C

「今が最高」

(#7) alevan

alevan
(őstag)

A piros karikában lévő pénznemet csak mikrotranzakcióval lehet szerezni. 99$ért 20000 Helix Credits-et lehet venni. Szerencsére még egy itemnél sem volt kötelező a játékban.

Eljön az kötelező mikrotranzakciók kora konzolra is lassan?

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#8) myckie2 válasza nonsen5e (#6) üzenetére

myckie2
(senior tag)

Írhatták volna most is, mert az alevan által linkelt videóban többször van az FPS 24 alatt mint felette. :D

[ Szerkesztve ]

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#9) .LnB válasza alevan (#4) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

"Idén talán az Ubi ledönti az EA-t a legroszabb játékkiadó trónjáról?"

Nagyon "elengedte" magát az Ubi. Teljesen másolja az EA-t. Évekig jó címeket nyomott, mostanra pedig csak jönnek a folytatások, és a játékok minőségét illető negatív dolgok.. Közel sem EA szint még, de elég sokat változtak negatív irányban.

Én ezeknél az értékeléseknél mindig a Kotaku-t keresem. :) :NO

Homo Ludens

(#10) adamssss

Kotaku: NO. Nincs tobb kerdesem. :(

(#11) rodrigez válasza alevan (#4) üzenetére

rodrigez
(senior tag)

Ha valóban procilimit okozza a sok AI szinkronizálás miatt, amiről már korábban is írtak, akkor az XO előnyét a némileg magasabb CPU órajel adhatja. Ha jól tudom abban valamivel gyorsabban mennek a Jaguar magok. 1.75ghz vs. 1.6ghz (PS4).

Aúúú, belenéztem a videóba, hát valóban meglepő az eredmény. Első 3 percet láttam csak, de tömegben láttam PS4-en 18-19fps-t is! :Y Sőt későbbiekben, ahol en mvolt tömeg, ott az XO elég jól tartotta a 30-at, de a PS4 volt ahol beesett 22-re is ahol a Box lazán tartotta a 30-at. Az meg már 30%-os difi. Most itt vagy a PS4 portot ennyire elkefélték, mert nem hinném, hogy a 9-10%-os processzor órajelbeli különbség ennyit (20-30%) lendítene a box sebességén, vagy az van, hogy ennél a játéknál megvette az MS az UBI-t kilóra.

[ Szerkesztve ]

(#12) PuMbA

PuMbA
(félisten)

LOL 0fps-sel is tud menni De jók voltak a PS2, Xbox1 idők, akkor még tetszettek a konzolok, minden egyes játék! 60fps vajsimán, de ez amit ma csinálnak elfogadhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#13) Zedz válasza adamssss (#10) üzenetére

Zedz
(addikt)

A nagy marketing mellett nem maradt elég pénzük megvásárolni a YES-t. ;] ;]

(#14) .LnB válasza Zedz (#13) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Drága YES lehet az, mert ritkán "tudják megvásárolni" :)

Homo Ludens

(#15) oszi666

oszi666
(őstag)

hát ezt eléggé elszúrták. szerintem már a black flag is elég rossz volt. a hajózós rész nevetséges, mintha vlaami huszadrangú arcade lenne. egy olyan játéktól, aminek a fele hajón játszódik, többet vártam volna.
viszont úgy néz ki váltani kell majd a jó öreg ps3ról :(

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#16) GAbre

GAbre
(addikt)

Ez kemény!
Nekem vhogy Desmond halálával meghalt a sztori! :F
Igazából az fogott meg a játékban,a világa/sztori!
De.hogy 1 normális sztorit nem tudnak eszkábálni mögé legalább,ha újabb bört akarnak húzni a sztoriból... :W
Hát még ilyen marketing után,így szúrják ki az ember szemét.. :S
Az tuti,hogy nem fogom megvenni már ezt a részt!(majd esetleg,ha 2000 alá ment)De akkor is csak azért,mert majd az összes rész megvan,és teljes legyen a kollekció!

[ Szerkesztve ]

The division 2 Gold edtion kapható.

(#17) Zedz válasza .LnB (#14) üzenetére

Zedz
(addikt)

Jajj remélem érezted a trollkodást az előző hozzászólásomban. :D Mostanában valahogy tényleg nem akar összejönni nekik. Azt a tömérdek pénzt amit a marketingre fordítanak, mehetne a fejlesztésbe is. Szvsz van már akkora cím, hogy kevesebb reklámmal is el tudják adni. :U

(#18) oriic válasza alevan (#7) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Elvileg csak opcionális, de fájó látni hogy ide jutunk. :(

Live-Die-Respawn

(#19) Shing válasza alevan (#7) üzenetére

Shing
(őstag)

A különbség az, hogy más mikrotranzakciós játék ingyenes szokott lenni, ez meg 20k. :DDD Amúgy ha jól tudom az előző részben is lehetett cuccokat venni.

Anti-hype

(#20) Zedz válasza oriic (#18) üzenetére

Zedz
(addikt)

Nagyon vágják maguk alatt a fát. Persze a sírás meg megy, hogy lekalózkodja mindenki a játékaikat. :U

(#21) Bad Pritt válasza alevan (#7) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)

Nem csak azzal lehet. Asszem az IGN teszt ír is róla, hogy megy a vásárlás (arról nem is ír, hogy mikrotranzakció lenne a játékban).

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#22) Scholes9

Scholes9
(nagyúr)

Ezért kell évente vagy hamarabb kiadni játékot...ja nem :U Lenne mit tanulni mondjuk a Blizzardtól, akit sokan szidnak, mert ritkán ad ki játékot, de meg lehet nézni, hogy milyen állapotúak is azok a megjelenéskor... :U De majd megjön az emberek esze, és ugye ezt csak a "pénztárcáddal bizonyíthatod"...

[ Szerkesztve ]

(#23) bivalyolo válasza Scholes9 (#22) üzenetére

bivalyolo
(őstag)

Már 4 éve csinálták.. :U

"Let's agree to disagree!"

(#24) satz18 válasza bivalyolo (#23) üzenetére

satz18
(őstag)

Na ne röhögtess. Még ha valóban 4 éve is megy a project, akkor se hiszem, hogy túl nagy erőbedobással, ha azt vesszük, hogy a Black flag 1 éve jelent meg most meg 2 AAA játékot is kiadnak párhuzamosan csak AC-ből.

[ Szerkesztve ]

Asus GL502VS, Lenovo x60, LG G4, PS 3

(#25) .LnB válasza bivalyolo (#23) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Én pedig 4éve csinálom már a következő AC-t.

Na mi a közös a két állításban?

(#26) orichalcos Há' lol! :D Egyedül?! Mit vártál? xD

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#26) oriic válasza .LnB (#25) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Lassú vagy. :DDD

Live-Die-Respawn

(#27) oriic válasza .LnB (#25) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Kiadod bérrabszolgáknak minimum. :DDD

(#28) .LnB

Szerencséd hogy nem találom most a Titanfall drop gif szerkesztőt. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#28) .LnB válasza oriic (#27) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Nem merem kiadni a kezem közül. Még a végén mindenféle robotok fognak ugrálni a játékba. Mostanában úgy is az a divat :D

Homo Ludens

(#29) Dilikutya válasza Scholes9 (#22) üzenetére

Dilikutya
(nagyúr)

A Blizzard jól elvan a World of Warcraft-al, előtte nekik is sűrűbben jelentek meg játékaik. Viszont a Ubisoft nem fejlesztő, hanem kiadó, és nem egy csapat dolgozik nekik, megtehetik, hogy évente több játékot is kiadnak. A gond nem ez.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30) .LnB

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

FPS mérés:

PS4 vs XOne

Homo Ludens

(#31) Reno7 válasza .LnB (#30) üzenetére

Reno7
(senior tag)

Kemény hogy milyen sz@rul megy, kíváncsian várom hogy egy top PC konfigon meglesz-e a 60fps... ;]

Eladó! B-Star cordura motoros nadrág -> www.jofogas.hu/pest/B_Star_cordura_motoros_nadrag_88801310.htm

(#32) Zedz válasza .LnB (#30) üzenetére

Zedz
(addikt)

Hát ez elég siralmas. És a Ubisoft most ül a pénzén, mint aki jól végezte dolgát? :(((

(#33) .LnB válasza Reno7 (#31) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Nincs meg Pc-n sem. Streameken panaszkodnak Állítólag az emberek.

Homo Ludens

(#34) XharX válasza .LnB (#30) üzenetére

XharX
(aktív tag)

Hát ez tényleg gyönyörű, az elejét néztem csak, de a füstbombáig bőven elég volt.. :U

(#35) mrhitoshi

mrhitoshi
(veterán)

Ennyi csupán a véleményem. Az Ubi kezdhet pakolni. :U
Ja nem, mert az emberek még mindig támogatják a fejre szarást. Cod szindróma.

[ Szerkesztve ]

Platformok: PS4~PC~W10

(#36) Dilikutya válasza mrhitoshi (#35) üzenetére

Dilikutya
(nagyúr)

Azért nem egészen, mert ott nincsenek technikai jellegű problémák. Nem, még a tavalyi 4Gb/6Gb is csak vihar volt a biliben. Meg az is, hogy csak 64 bites operációs rendszeren indult. Hogy maga a játékmenet hova tart, más kérdés, a Ghosts-al már nem játszottam, de addig csak a két Black Ops-ban voltak részek, amik nem tetszettek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#37) mrhitoshi válasza Dilikutya (#36) üzenetére

mrhitoshi
(veterán)

A párhuzamot a fotószalagszerű játékgyártás szolgáltatja. Nem teljesen fedik a problémák egymást, de a párhuzam fennáll erősen. Bár ehhez lehet el kell vonatkoztatni kicsit.

[ Szerkesztve ]

Platformok: PS4~PC~W10

(#38) Xelloss

Xelloss
(tag)

Hát ez vicces. Ubisoft pls... mrhitoshi kár magad felkúrni az ilyesmin.. Ez a széria már rég erről szól.. :K

[ Szerkesztve ]

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#40) Scholes9 válasza Dilikutya (#29) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Teljesen igazad van, ettől függetlenül odafigyelhetnének az optimalizálásra, de le sem tojják :(

bivalyolo: nem az a lényeg, h mióta fejlesztik, hanem h 4 év alatt nem képesek normális munkát végezni. Ettől függetlenül is kijelenthető, h futószalagon jönnek ki az AC-k.

[ Szerkesztve ]

(#41) Dilikutya válasza Scholes9 (#40) üzenetére

Dilikutya
(nagyúr)

Itt nagyobb bajok vannak, mint az optimalizálatlanság, mivel a két konzolon is gondok vannak.

És nem a DirectX korlátai miatt. Az egy dolog, hogy vannak korlátai, de ezt egy programozónak számításba kellene vennie, és nem legyintenie, hogy basszátok meg, ennyit tud a DX11, a szoftver meg ezt igényéli, úgyhogy szoptatok. És ugyebár nem csak a PC-s portot érinti ez, konzolon viszont nem kell küzdeni a DX limitációival az alsó szintű API miatt. És az megint más, ha a konzol verzió miatt nem foglalkoznak annyit a PC-vel (bár akárki akármit mond, van pénz azon a piacon, igaz, nem az ilyen Ubisoft féle szarokra), viszont itt már a konzolost sem tudták rendesen megcsinálni.

Azzal, hogy több játékot is kiadhatnak, nem akartam arra célozni, hogy nem kell optimalizálniuk. :)
Mivel több csapat dolgozik alájuk, minden játékkal lehetne normálisan foglalkozni, de úgy tűnik, az AC sorozatnál ez nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#42) vegitossj7

vegitossj7
(addikt)

I can feel the next-gen.
[link]

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#43) Zedz válasza vegitossj7 (#42) üzenetére

Zedz
(addikt)

Remélem ebből is születni fog valami jó, mint mondjuk ez! :DDD :DDD

(#44) Lenry válasza Scholes9 (#40) üzenetére

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog

két vagy három külön csapattól jönnek azok a futószalagok, ergo egy játékon tényleg éveket dolgoznak

(persze, ha szar, akkor szar, mindegy mennyi ideig készült, csak azért írtam, mert minden kapcsolódó topikban azt látom, hogy a legtöbben képtelenek megérteni, hogy nem egyetlen fejlesztőcsapat tolja ki évente ugyanazon sorozat újabb részeit, tehát a minőségromlás nem írható a látszólag sűrű megjelenés számlájára)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#45) Griff55

Griff55
(senior tag)

Ubifost szégyen vagy...

Xiaomi Mi8 6/128 Black

(#46) Scholes9 válasza Lenry (#44) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Tudom, h több csapat is dolgozok a részeken, ennek ellenére sem hiszem h jót tesz a játéknak, h ilyen gyakran jön ki :)

(#47) Lenry válasza Scholes9 (#46) üzenetére

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog

ezzel most ellentmondtál magadnak.
mitől lesz rosszabb? egy epizód ugyanúgy 3-4 évig készül, mint bármely más játék.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#48) Scholes9 válasza Lenry (#47) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Igazából nem tesz jót a franchisenak, szerintem, lásd CoD :)

[ Szerkesztve ]

(#49) xtremez

xtremez
(aktív tag)

Ubisoft akkor most konzolra sem képes normális játékot írni ? Arról volt szó, hogy pc-re nem éri meg mer nincs elég péééz. Ezek a konzolok sokkal többre képesek, mint amit most produkáltak ezzel a rakás etwassal.

30 fps-ről volt szó, nem 20 ! :((

Ja és szerintem ez is rondább lett az először látottaktól!

[ Szerkesztve ]

(#50) Dr. Student

Dr. Student
(aktív tag)

Tudja valaki nálunk miért nem magyar nyelven jelenik meg ? :(((

Tavaly és előtte is saját nyelven játszhattam...
Tavaly még a Far Cry 3 is magyarul jelent meg.)

Dr. Student

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.