Új hozzászólás Aktív témák

  • oalex

    senior tag

    Hát meg kell mondjam és nagyon elégedett vagyok ezzel. Volt már korábban okosórám, de nem Garmin.
    Kb megjelenés napján vettem is Galaxy Watch 4 (LTE), amit már decemberben eladtam, mert azért, cserébe, hogy naponta kellet tölteni, (nekem) nem érte meg, hogy folyton le kellet venni. Illetve, ha úgy mentem el kerékpározni, hogy nem volt nálam telefon, akkor ki sem bírta az egy napot (mert az erdős részeken gyenge a mobil net és ott zabálja az akkut).
    Illetve ha gyerekekkel a kertben pancsoltunk egy órát és előtte nem vettem le, vagy nem kapcsoltam airplane üzemmódba, akkor 30% képes volt merül csak annyi idő alatt (nyilván mert a vízben megint csak erősen árnyékolttá válnak a rádió).

    És most itt van ez (Fenix 7X titanium solar sapphire). két és fél napja van a karomon és 3% merült összesen :Y :Y
    Jó, hogy most az extrém hidegek miatt, őszesen 1 órát voltam azóta tekerni, de nem tudom el képzelni, hogy ez kb 10 naponta kell csak tölteni majd (22 napot ír a gyártó mínusz a GPS-es szakaszok, de ha hapi 1-2 órt edz az ember akkor is több mint 1 egész hét).

    A zseblámpa is nagyon állat. Azt hittem, hogy hülyeség, de tegnap este máris jól jött mikor az éjszaka közepén egy fiókba kellet kikeresnem valami és a telefonon a töltőn volt. Közben meg nem akartam felébreszteni a páromat a lámpával.
    Érintős fizetés is nagyon jó hogy van rajta. Azért van, hogy nem vinnék pénztárcát magammal mindenáron, ha csak a sarki boltba kell menni.

    Nagyon eltalálták a Gaminék ezt. Persze az Epix is jó lett volna. Szebb kijelző, de én azt szeretem, ha minél nagyobb, és abból nincs volt 52mm.

    Fantasztikus az eco-szisztáma...

    Nem volt Fenix 6X em. Ezért nem tudom, hogy megéri e váltás. De úgy gondolom, hogy aki meg engedheti az ne gondolkozzon rajta. :))
    Kényelmes az érintőkijelző és szerintem térképnél meg egyesen el engedhetetlen.
    Bár tudom, hogy most a béka segge alá mentek a használt Fenix 6 árak és nehezebb eladni, mert nagyon sokan váltanak. Viszont van akinek meg ez a jó hir, hogy végre meg engedhet magának egy Fenix 6 ot. Mert az azért nem lehet tagadni, hogy drága az óra. De..... szerintem nincsen párja egyenlőre a világon. A Samsung Csucsa ehhez képest egy "full featured" játékszer.

    !!!Légy jó mindhalálig!!!

Új hozzászólás Aktív témák