Hirdetés

2017. szeptember 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Scholes9

Scholes9
(PH! nagyúr)

Azért kíváncsi leszek pár hónap múlva hogy fog alakulni :) Majd fél év múlva jöhet egy ötösért az alapjáték :D

(#2) duvi válasza Scholes9 (#1) üzenetére

duvi
(PH! kedvence)

Pár hónap múlva jön az első DLC, ami megint felpörgeti az eladásokat és az érdeklődést. Az első értékelések (és a béta) alapján több lesz az a fél év ;)

Samsung Galaxy S8

(#3) Ragnar_

Ragnar_
(őstag)

Nekem fergetegesen indult a béta, gyakorlatilag nem indult el, mert nem érzékelte a DSL internet kapcsolatot. Csak azt nem tudom, ha most megvettem volna akkor nézném a szép hibaüzenetet még mindig, hogy nincs net kapcsolat ? :)

[ Szerkesztve ]

Core i5 3330 - GigaByte 1070 G1 - 16Gb Kingmax 1600MHz DDR3 - Audigy2

(#4) oriic válasza Ragnar_ (#3) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Biztos nem, mert PC-re meg nem jelent meg. :D

Live-Die-Respawn

(#5) Ragnar_ válasza oriic (#4) üzenetére

Ragnar_
(őstag)

Jah igen, PC-re még nem jelenet meg akkor. De azért az nem lett volna baj, ha a béta ideje alatt kijavították volna a hibát. Vagy annyire elenyésző lenne a DSL/PPPoE netezők száma akik Destny2-t bétáztak volna? Lehet.

(#6) FefeeX válasza Ragnar_ (#5) üzenetére

FefeeX
(PH! nagyúr)

Nyugi, én megvettem, és tegnapelőtt este kirakott szerverprobléma üzenettel, aztán kb 20 percig vissza sem engedett... Azért az első résznél is voltak kemény szerverproblémás időszakok... Úgy látom, ezt szeretnék hozni a jövőben is...

A tiedet legalább még bétának hívták :D

[ Szerkesztve ]

SC2 profile: http://eu.battle.net/sc2/en/profile/359830/1/FefeeX/; XBL profile:FefeeX

(#7) Ragnar_ válasza FefeeX (#6) üzenetére

Ragnar_
(őstag)

Részemről lehetett volna parancsikon bétának is nevezni, vagy errorcode canary bétának, mert a játékból kb. annyit láttam, ja meg valamennyit hallottam a zenéből. :DDD Ilyen játékot (új franchise PC-n) meg kipróbálás nélkül nem veszek, főleg megjelenéskor.

[ Szerkesztve ]

(#8) FefeeX válasza Ragnar_ (#7) üzenetére

FefeeX
(PH! nagyúr)

Abszolút megértem, mondjuk nekem speciel annyira bejön (meg a haverok, akikkel együtt lőttük az elsőt), hogy bár nagyon mérges voltam rájuk, és az utolsó 2 DLC-t (Taken King és Rise of Iron) meg sem vettem, ennek a bétájában meg a szebb grafikán meg az elkutyult fegyverkategorizáláson kívül nem láttam fejlődést, mégis megvettem... Van benne valami, valami jó, megfoghatatlan, ami miatt más, mint a többi shooter. (nem, nem az auto aim assist :) )
Egyébként a klános rész még mindig nem működik, pedig már majdnem egy hete kint van a program. Aztán amit írtam. Pénzért bétatesztelünk. Mégis van egy hozzáadott értéke, valahogy ez a játék jobb társasággal is mint másik, ugyanazokkal az emberekkel :)
Egyébként neked nincs routered, hogy számít a játéknak, milyen a neted???

SC2 profile: http://eu.battle.net/sc2/en/profile/359830/1/FefeeX/; XBL profile:FefeeX

(#9) Ragnar_ válasza FefeeX (#8) üzenetére

Ragnar_
(őstag)

Nem használok routert, de eddig még egy játéknak sem okozott ez problémát...

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.