Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz Dr. Akula #41 üzenetére

    Persze mindenki azt vesz amit akar, csak tudja előre mit vállal, ne utána jöjjön picsogni hogy így járt és most mit tudna tenni. Akkor már semmit. Most még időben megfontolhatja.

    Azt mondom én is, de akkor most miről beszélünk?

    Senki nem tartott fegyvert a fejedhez, hogy olyat vegyél, nem is vettel. A statisztika nem téged bizonyít, egyenlőre, de ez engem nem zavar. Akkor miért ágálsz, vagy mi ellen ?
    Senki nem használ 20 éves HDD-t úgyhogy kb sosem fog kiderülni, csak egy két elvetemült aki direkt erre hajt.
    Érted mi a baj, az autókat is megtervezik 10+ evre aztán én bemegyek a bontóba és onnan veszem meg őket mert a világ jobbik felén lassan senki nem használja addig őket, és mégis egy nagy szerviz után megint elmegy 5 evet, csak a nagy szerviz nem éri meg egy 10 éves autón(az értekének 10%-20%) :K
    Lassan a csak a fanatikusok járnak 10+ autókkal, meg akik maguknak JAVÍTJÁK(AU).
    Akkor minek legyen tartósabb?

    A DATA center is ugyan ez kb 5 évente kidobjak őket mielőtt elkezd meghibásodni nagyobb aranyban.

    Sajnos a 2 szép szemed nem ér annyit, hogy másképp csinálják, de ha hiszed ha nem az én két szép szemem sem ér annyit :DDD

    Annyi, hogy engem ez nem zavar, 2 HDD ami különböző gyártóktól van, meg azért van egy 500GB SSD a fontosabb dolgoknak, meg 1-2 flash drive.

    Outer Limits, Ray Bradbury, vagy éppen a Metropolis, amit meg lehet találni meg mindig.
    Dr WHO meg ugye le lett törölve a BBC-nek köszönhetően, úgyhogy SENKINEK NINCS MEG :DDD

    Ami meg nincs, hat nincs, mit lehet tenni, pl Kosmonova Daydream volt egy MIX-ben amit sehol sem lelek, vagy éppen a Kistehen Szájbérgyerek remix talan SPy the Ghost az sincs sehol.
    De a Stalker meg a Solaris megvan eredetiben, sőt a filmzene is hozza.

Új hozzászólás Aktív témák