Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz #90088192 #33 üzenetére

    "Vagyis nem akarod 20 évig egy hard diskdrive on tartani az adataidat."

    Te most direkt mindennek az ellenkezőjét mondod mindennek? Trollkodni jöttél?

    "Ergo max 5 évente veszel valami nagyobbat amire átmasolod aztán le van tudva."

    A te szinteden lehet hogy ez megoldható, mert nem hinném hogy 1 db-nál többel rendelkeznél. Maradjunk annyiban hogy nálam nem. Bár ha utalod a lóvét... :D

    "Azt sejted ha eltűnik a hélium akkor nem egyből halál hanem kb lemasolhatod a tartalmát és még akkor is marad élet benne."

    Azt ki garantálja neked hogy csak akkora lyuk keletkezhet amin csak a hélium fér át, de a levegő nem tud visszafele jönni? Mert a hélium pont azért kerül bele hogy olyan közel lehessen rakni a fejet a tényérhoz, amilyen közel levegővel nem lehetne. Ha ebbe a rendszerbe mégis engedsz levegőt, azt nem nehéz belátni hogy ott már csak a szelektívbe elszállítás marad. Esetleg a Kürt.

    (#34) citkar:
    "Szerintem eddig is volt bennük elég sok dolog, ami elromolhat és kell a működéséhez."

    Igen. Épp ezért nem kell mégegy. Ha nagy a veszélye hogy a villamoson kizsebelnek, akkor nem az a megoldás hogy keresünk egy tolvajt és előre odaadjuk neki. Szerintem. Én sose mondtam hogy a szivárgás az egyetlen veszély, már az 1. hsz-emben is úgy szerepelt hogy ez "is". Kell mint púp a hátra.

Új hozzászólás Aktív témák