Új hozzászólás Aktív témák

  • Zanik

    addikt

    Szerintem minden iPhone tulajnak egyre nehezebb racionalizálni, hogy miért vegyen újra iPhone-t.

    Jómagam már tavaly is elhalasztottam a cserét, hogy majd idén talán lesz valami, amire érdemes.
    Mondjuk az XR-hez képest a 11 némileg vonzóbb alternatíva, de körülnézve az Androidos piacon az ember szeme könnybe lábad, hogy milyen hardverspecifikációkkal kapni telefonokat a 11-es árában (vagy akár olcsóbban).
    Mert megnézed az alap OnePlus 7 (~180ezer HUF) kijelzőjét, és aztán vakarod a fejed, hogy miért nincs ilyen az iPhone 11-ben?

    Csak hát közben ott az iOS, a frankó ökoszisztéma, a millió jobbnál-jobb applikáció (amikből az évek alatt rengeteget meg is vettél), és baromira nehéz otthagyni a megszokott platformot.

    Ezek viszont nem elég erős érvek hogy egy jobb fizetésnyi pénzt egy ilyen kissé ‘elmaradott’ technológiával ellátott almalogós készülékre költsél.

    A 11 Pro melletti érvem is max annyi lehet, hogy talán az egyetlen csúcstelefon 6” alatt. Nekem kicsi kezem van, amiben bármi 6” felett már tepsinek érződik.

    A kinézet meg szubjektív, és bár valóban nem a legszebb iPhone-ok ezek (az még mindig az 5S marad számomra), de nem is olyan vészesen rondák mint ahogy a dummy telefonokkal riogatták itt a népet.
    A 11 Pro új zöld színe és a matt üveg is elég frankón néz ki. És esetleg tokba rakva a kamerasziget se olyan vészesen fura kinézetű már.

    Sajnos a 7-esem akksija már nem az igazi, így előbb-utóbb tennem kell valamit ezügyben. De hogy most sima akksicsere, váltás Androidra, vagy mégis ráfanyalodjak a 11-re, nem tudom.
    Alszok majd még rá egy párat... :(((

    Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

Új hozzászólás Aktív témák