Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    Engem az bosszant, hogy megint csak bizonyos országok kapnak. A fejhallgato is csak ott ajándék. Nem mintha kellene, mert van fejhallgatom, de eleve hátrányban érzem magam ezen országok vasarloihoz képest és innentől kezdve az emberben van egy keserű szajiz. És nyilván akkor az ember könnyebben megemeszti a 600€-t ha van melle egy ilyen “ajandek” - de így inkább átverve érzi magát, vagy legalábbis, hogy én ebből kimaradok. Tavaly rohantam pixelt venni Németországba de most valahogy úgy vagyok, hogy ha nem akarnak nekem eladni valamit, akkor inkább attól vásárolok, aki lehetővé teszi a vásárlást. Pedig imádom a pixel vonalat, de bosszantó mindig erőlködni vagy az amazonra várni, hogy elérhető legyen végre.

  • tybsen

    addikt

    válasz geezer #174 üzenetére

    teljesen egyetértek veled én is szeretnék egy ilyen telefont de azt gondolom hogy a Google nak nem érdeke egy ilyet létrehozni. .

    Csak annyival csinálják meg jobbra mint az előzőt hogy el lehessen adni és hogy pénzt hozzon. de ne legyen tökéletes ne legyen jó annyira hogy ne vegyék meg majd a következőt. ráadásul így még a többi androidos készüléket is el lehet jól adni mert azok jobban tudnak bizonyos dolgokat.

    Nekem sok Nexus volt meg pixel de gyakorlatilag egyik sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket ami az akadásmentes hibátlan működést illeti mindegyikkel volt valami de leginkább a hétköznapi működés nem volt gördülékeny és akadásmentes annyira amennyire az ember elvárná egy ekkora cégtől ráadásul referencia modellként tekintve a telefonra elég nagy szégyen, hogy ennyire képes.

    Biztos vagyok benne hogy meg tudnák csinálni normálisan csak nem akarják vagy lehet hogy az Android tényleg nem képes normálisabb működésre. Amit nagyon sajnálok mert én jobban szeretem mint az iOSt de mégis kénytelen vagyok éppen egy iPhone-t használni - egy régi iPhone SE ami még azóta is gördülékenyen fut ellentétben azokkal a Google eszközökkel amik mindig akadoztak valamiért. A jó kamerát hiányolom sajnos azért eléggé .

    Kíváncsi vagyok az új iPhone bemutatóra 13-án. De aztán lehet hogy az lesz hogy mégis újra használom a régi Pixel3A-mat és meglátom hogy jövőre hátha nagyobb előrelépés jön.

    A félreértések elkerülése végett: nem arról van szó hogy nem jó telefonok a pixelek csak az bosszant hogy sokkal többre is képes lehetne a Google csak tudatosan, szerintem tudatosan nem csinálja meg. na és persze akkor még ehhez hozzájönnek azok az előrendelési akció ahol bizonyos országokban ajándékokat kapnak más országokban meg nem is elérhető ez a dolog szóval ilyenkor az ember eleve csalódott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák