Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Jeollam

Jeollam
(aktív tag)

Nagyon komoly játék lett, ezért (is) fogok gépet fejleszteni!!négy!

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#2) Kakaduku

Kakaduku
(senior tag)

Playstation 4-re nem október 3-án jön ki a játék? Én már előrendeltem és pénteken mehetek érte. :)

(#3) BomiBoogie

BomiBoogie
(MODERÁTOR)

Jók az értékelések, de gondolom, annak nem való, aki nincs otthon a LOTR lore-ban.

(#4) castiels válasza BomiBoogie (#3) üzenetére

castiels
(őstag)

Nekem elèg behèz mert nem vagyok hozzá szokva az ilyen játèkokhoz, de amúgy tetszene, ha bìrnèk vele játszani :). Controller is van pedig.

(#5) BomiBoogie válasza castiels (#4) üzenetére

BomiBoogie
(MODERÁTOR)

Hogy érted, hogy nehéz?
Szerintem próbáld meg egérrel és billentyűzettel, a kontroller nem mindig a legjobb, ez játékfüggő.

(#6) castiels válasza BomiBoogie (#5) üzenetére

castiels
(őstag)

Rámjönnek 15 en, vègzek velük agyonnyomkodva a gombokat, aztán megint jönnek mondjuk 5 en.

Tehát majdnem csak annyi a játèk, hogy szètnyomd a gombokat, lehetne egy kicsit olyan mint a tomb raider.

(#7) oriic válasza Kakaduku (#2) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Dede, csak valahogy bekerült oda egy 2-es is.

Live-Die-Respawn

(#8) BomiBoogie válasza castiels (#6) üzenetére

BomiBoogie
(MODERÁTOR)

Nahát, az értékelések alapján többet vártam. :D

(#9) castiels válasza BomiBoogie (#8) üzenetére

castiels
(őstag)

:DDD

(#10) djculture válasza BomiBoogie (#8) üzenetére

djculture
(félisten)

A gyűrű ura hangulat adja el az egészet halál kopottak a pályák meg egyhangú az egész. Az ellen meg újratermelődik folyton

[ Szerkesztve ]

(#11) BomiBoogie válasza djculture (#10) üzenetére

BomiBoogie
(MODERÁTOR)

Na, ez egy őszinte vélemény. Csak, mert értékelésekben meg hype-ban most ez az első. Nyilván van az a pénz...

(#12) djculture válasza BomiBoogie (#11) üzenetére

djculture
(félisten)

Arra jó hogy 1-2 órát nyomja az ember utána mással játszik, folyamatosan nyomva hamar bele lehet unni.:)

(#13) BoneDragon válasza BomiBoogie (#11) üzenetére

BoneDragon
(addikt)

A szintlépésekhez kell ez az "újra termelődés". De mivel kb csak 1x mész arra a területre (vezér ölés miatt, meg persze összegyűjteni 2-3 itemet) így teljesen felesleges ez a nagy hiszti miatta. Imádom a lotro-t, így ez is nagyon tetszik. Hangulata nagyon átjön és a sztori is érdekes. Amúgy meg ez a játék nem a rambo kedvelőknek lett csinálna, mivel ha beugrasz egy tömegbe, azonnal kürtölnek és hívják a többieket. Akár 60-70-en is rajtad lehetnek. Szóval erősen ajánlott a lopakodás és úgy írtani a népet, ha meg az nem lehetséges, mert olyan a küldetés akkor elszaladni és felgyógyítani magad. Eléggé AC beütése van, ez nálam + pont. Szóval unskilled türelmetlen playereknek nem ajánlott. Ja és a grafika is nagyon szép. Teljesen jól fut régebbi gépeken is, csak a textura packhoz kell akkora vram igény. Nálam ez a játék eddig kellemes csalódás.

(#14) BoneDragon válasza BoneDragon (#13) üzenetére

BoneDragon
(addikt)

Kifutottam a szerkesztési időből, de még annyit hozzátennék, hogy djculture véleménye ne legyen mérvadó (sorry), de tőle még soha az életben nem olvastam pozitív véleményt. Próbáld ki a virágboltival és te magad döntsd el tetszik-e. Ha igen max megveszed. :)

(#15) djculture válasza BoneDragon (#14) üzenetére

djculture
(félisten)

Pedig írtam már rengeteg pozítív véleményt is, amugy meg elkell olvasni az sg forum ezzel a játékkal foglalkozó topikját nem csak nekem nem jött be annyira a cucc. Nem aztmondom hogy rossz játék de elég hamar megunható.

[ Szerkesztve ]

(#16) BoneDragon válasza djculture (#15) üzenetére

BoneDragon
(addikt)

Mivel követem az sg forumon a topicot, így ez nem igaz. Itt is körbenéztem, de csak a szokásos grafikai hiszti megy, mert nem fodrozódik a víz eső közbe stbstb... Ez már az a véglet, mikor nincs mibe belekötni deazértna legyen valami.

(#17) djculture válasza BoneDragon (#16) üzenetére

djculture
(félisten)

Én a grafikára egy szót se irtam kopott az első fele ennyi, de amugy grafikával semmi gond. Számomra monoton az egész egy 4 óra játék után ráuntam. Nem egy Witcher a játék ahol izgat végig hogy mi történik.

[ Szerkesztve ]

(#18) BoneDragon válasza djculture (#17) üzenetére

BoneDragon
(addikt)

Ez a játék az AC-ra hasonlít. Ott is rövid a főszál, de rengeteg mellék küldetés van ami itt is meg van. Már a sztori miatt is érdemes végig vinni, ha szereted a gyűrűk urát, na meg persze annak is aki az AC-t. Én mindkettőt szeretem és ez a játék nekem tényleg nagyon nagy meglepetés lett. Igaz nem is voltak nagy elvárásaim, azok után amilyen lotro játékok jöttek mostanában... Na jó a lego az kivétel. De utoljára a battle of middle earth volt jó.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.