Új hozzászólás Aktív témák

  • Gonz0

    tag

    válasz lkksioskdl3 #15 üzenetére

    UK/Német/Francia store-ban biztos van ingyen óra (nekem a franciából jön, egy arany LTE :) ). Ami kb 90% hogy szemét lesz (na meg egy hónapos sincs a watch 5 pro a kezemen), úgyhogy megy is fel bontatlanul ebay-re. Ha csak 350-ért elviszik, máris csak 550 volt a pro. Ha még a régi 6 prot is eladom, akkor kb ingyen upgradeltem, talán még marad is egy kicsi a végére. Azért az nem olyan rossz. ;]

    Magyarországra szerintem soha nem fog jönni két okból: Jó magyar forintunk olyan megbizható, hogy hülye lenne bárki ide importálni bármit is. Ha nem akar 2 hónap után veszteséget termelni, akkor iszonyat áron kell adnia (lásd apple), azt meg google nem engedheti meg magának. Nincs olyan helyzetben mint az iphone.

    A másik ok, a magyar nyelv. Pixel feature-ok nagyrésze valamilyen AI natural language processing-re épül: Call screening, live translate, live trascript, etc. Egy ilyen kicsi piac, ilyen bonyolult nyelvvel egyszerűen nem éri meg googlenak. Ettől mondjuk még megcsinálhatnák, hogy a magyar szolgáltatókkal is működjön az 5G és VoLTE, de ez már a google gyökérsége. Nem tudom miért fáj nekik a szürke import.

    Hiba a cikkben: Tensor G2 már A78 nem A76.

    “I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

Új hozzászólás Aktív témák