Új hozzászólás Aktív témák

  • CzGöbe

    tag

    válasz M@cika #4 üzenetére

    Liza Su sem Teréz anya, de szerintem amíg van szusz az Intelben, addig lesz fejlődés is. De desktop CPU fronton szerintem már bőven túl vagyunk az ésszerűség határán (multicore), még ha jövőtállósággal is törődünk, úgyhogy várhatjuk az új programfejlesztéseket inkább...

    (#5) weoir: Egyetértek (#6) Televan hozzászólásával, nagyonnagy valószínűséggel a 4000-es procik még nem fogják támogatni a DDR5-öt, azoknak jó lesz a mostani foglalat is (és talán kapnak új alaplapokat is, de erről még nem nagyon hallottam, viszont szokás), úgyhogy ha most karácsonykor akarsz beruházni, nagy valószínűséggel a foglalat legutolsó verzióját tudod majd megvenni csak, fejleszteni évek múltán már nem. Az megint csak egy megjegyzés, hogy az x600-as felsőkategóriás alaplapok valószínűleg annyira drágák lesznek, hogy egy átlag usernek nem éri meg megvenni azokat, olcsóbb egy jelenlegi középkategóriás lap+proci és 2-3 év múlva egy új középkategóriás lap+proci. Azt is tudni kell, hogy az előző generációs minőségi B450-esekben is vígan elfut a csúcs 3950x-is. Saját tervem is az, hogy ha kevés lesz már az 1600AF, akkor majd egy használt 3900 vagy 4000-es proci majd leváltja.

    (#10) Gausz: Bemutató lehet akkor lesz, aztán fél évre rá megjelennek az első szerverchipek...

    [ Szerkesztve ]

    #Amíg a föld kerek, mindig lesznek rockerek, de mivel a föld ovális, éljenek a techno partyk tovább is!

Új hozzászólás Aktív témák