Hirdetés

2019. október 21., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Diabolis

Diabolis
(csendes tag)

Talán egy kicsit szégyellik a 76-ot, hogy nincs benne a csomagban? Nem is értem miért? :)) :))

(#2) Plazmacucci válasza Diabolis (#1) üzenetére

Plazmacucci
(nagyúr)

A miatt már megkaptuk az 1-2-Tactics játékokat. Szégyen, amivé a Bethesda vált. EA és a Bioware után beállhat a sorba.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) Feverke

Feverke
(tag)

Ismeros... Ja, igy vettem a Fallout 4et anno.

Tudom ebben mar goty a Fallout 4, de ha a 76ot is melleraktak volna akkor azt mondom tenyleg valami ujitas.

[ Szerkesztve ]

"And eternity, my friend, is a long fucking time."

(#4) szupermacs

szupermacs
(addikt)

A platformokról tudni valamit?

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#5) oriic válasza szupermacs (#4) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Kiírás szerint PC, szóval várjuk meg a hivatalos bejelentést. :D

Live-Die-Respawn

(#6) szupermacs válasza oriic (#5) üzenetére

szupermacs
(addikt)

Akkor ez egy rettentő gyenge és fölösleges kiadás lesz. Reméltem, hogy BG-BG2-NWN-IWD konzol megjelenések után kapunk még valami klasszikust.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#7) laceszgamer

laceszgamer
(addikt)

Hát, szerintem akit érdekelt már úgy is gombokért beszerzett mindent. :D Bethesdának tényleg nem valami jó évei vannak.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8) wjbhbdux válasza laceszgamer (#7) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

majd ha kijön a tes6/skyrim2 2026-ban a 18 éves motorral na az lesz a szép

(#9) laceszgamer válasza wjbhbdux (#8) üzenetére

laceszgamer
(addikt)

Hát ha a TES VI-ot eltolják akkor szerintem népharag lesz, legalábbis én tuti nagyon fogok haragudni. :D :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10) Corleone33

Corleone33
(aktív tag)

szóval akkor ez miben is tartalmaz bármi újat a steames/pc-s releasekhez képest? :F

(#11) wjbhbdux válasza Corleone33 (#10) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

Semmivel, de együtt olcsóbb lesz megvenni őket, ez egyesével összeszedve most 130 euró lenne.

(#12) macilaci78 válasza wjbhbdux (#11) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

És ki venne ma 20 éves játékot? Nincs realitása annak, hogy a Fallout új belépője az első részekkel játszana.

Egyszobás garzon Szegeden a Cserzy M. utcában eladó, akár garázzsal is a parkolóövezet határán. https://ingatlan.com/29949866

(#13) Diabolis válasza macilaci78 (#12) üzenetére

Diabolis
(csendes tag)

Szerintem van. Sőt, ismerek is ilyen embert, aki élő Fallout szerepjáték után megvette az összes részt és most azokat tolja végig.

(#14) laceszgamer válasza Diabolis (#13) üzenetére

laceszgamer
(addikt)

Mondjuk azért olyan nagy mennyiségű vásárlót szerintem ezzel már nem nyernek, akit érdekelt annyira az valszeg beszerezte, új embereket meg azért nehéz szerezni, mert ugye aki a mai világban nőtt fel, annak már főleg az 1 és a 2 őskori leletnek látszódik, és könnyen eltántorodik a látvány maitt melőtt még esetleg a tartalomba belemélyedne.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.