Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz fatpingvin #49 üzenetére

    "én erre a mondatodra reagáltam"

    Igen, én meg arra válaszoltam.

    A VGA-t használjuk folyamatosan, hiába telik az idő. Vagy akkor mondjuk egy Radeon 9800 PRO ma pont ugyanolyan jó, mint 2004-ben volt?

    Igen, az, ha korabeli applikációkban használod, de ez máris dől, ha ezeket az applikációkat újabb, de még támogatott hardverrel próbálod ki vagy a 9800-at rakod modernebb applikációk alá. Akkoriban hasítottak vele az új AAA játékok, a CAD, a bármiegyéb, a szomszéd Lyózsi irigykedve nézte a NASA konfigodat, ma meg legfeljebb retrózol vele, mert még kb. HD YouTube-ozáshoz is kevés. Idővel rosszabb lett a jelenhez, mert a világ nem állt meg. Nyilván az 1660-nál még közel sem ilyen mértékű az avulás, de attól még van.

    "mi alapján pakolsz egy darab lineáris skálára különböző generációs hardvereket"

    Jobb híján legyen most a GPixel/s, GTexel/s, GFLOPS és TFLOPS, amit ugyanazzal a benchmark(ok)kal mérünk, és így konzisztensen összevethető eredményeket kapunk, ami alapján felállítható egy rangsor.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák