Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ATM_automata

    őstag

    Hi!

    Egy kis szubjektív értékelés:

    Kb 4 óra alatt végig toltam a játékot. Nagy MoHa és CoD rajongó voltam világ életemben, igazából nem a neve számított sose ezeknek, hanem az, hogy mit nyújtanak.

    Nagyon vártam ezt a játékot, de nem voltam nagy elvárásaim...szerencsére. Így csak kis csalódás volt, nem nagy. Az alap felállás nem lenne rossz. A történet is tetszenem, de sok dolog van, ami rettenetesen rontja a játék élményt.

    Pozitívum:
    - Játszható

    Negatívumok:
    - Nincs Feelingje a játéknak.
    - Nem nagyon sikerült izgalmat csempészni a játék élménybe sehol sem, nem volt olyan érzés bennem, mint pl a Moder WF első vagy második részében amikor a mesterlövész küldetést kellett végigcsinálni...olyan semmilyen a MoHa játék élménye.
    - Rengeteg zavaró apróság van benne. Rengetegszer beragadtam különböző helyekre, bokrok, kövek, fák mögé, közé, sokszor a saját haverjaim közé.
    - Sokszor kellett keresni, hogy most mit is kell itt csinálni? Amikor célt kellett megjelölni tűzharc közben, akkor rendszeresen keringtem a golyózáporban, mire megtaláltam, hogy hol mutatja a kamera ikont, pedig bárhonnan meg tudtam volna jelölni a célt.
    - Próbált taktikai feladatokat hozni a játék, de valahogy nem igazán sikerültek életszerűre ezek a feladatok.
    - A járművek irányíthatósága és fizikája kataszrófális...
    - Rengetegszer volt olyan, hogy kerestem a "kollégákat", mert magam mögött hagytam őket, erre már előttem voltak....úgy pakolgatta őket a rendszer előre/hátra, hogy azt se tudtam ki merre van.
    - Adott helyekről végtelen számú ellenfél jön, ha megállunk. Ha tovább megyünk a pályán, akkor meg már nem jön senki ezekről a helyekről....

    Szerintem nem hogy nem hozott semmi újat ez a játék, de egy CoD MW 1-nél is lájtosabb lett.

    What else?

Új hozzászólás Aktív témák