Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3ye

    tag

    válasz BalaNce87 #51 üzenetére

    Hát nem tudom, de enynire jól összerakott hangeffekteket már régen hallottam játékokban, mondjuk lehet, hogy az 5.1-es headset miatt, de szerintem csúcs.

    Hangulatról beszéltem, nyílván a fegyver szórás nem ugyanaz, de hangulatában számomra hasonlóan jó és amúgy az új patch-ben lesz RECOIL javítás is.
    Realitás: Számomra az már realitás, hogy egy katona nem tud 40km/h-val futni, illetve nem lehet valakit ketté lőni futás közben. Tény, a jelenlegi MOH-ban is lehet célzás nélkül lőni, de hardcore szervereken ez kb. esélytelen és itt jön a képbe a hasonlat.

    Mindegy végülis, ízlések és pofonok, csak számomra ez egy olyan MP, ami visszaidézte a régi szép AA 2.3-2.8-as időket. Nem hiszem, hogy sértő rá, főleg ha azt nézem, hogy MOH 1.0 és AA 2.8 volt az, ami tényleg állat lett, korábbiakkal azért volt rendesen probléma.

    Szerintem érdemes megvenni és várni, hogy a fejlesztők mit tudnak még belőle kihozni. Én mindesestre várom a patch-et, talán lesz benne golyó késleltetés is, ami nagyot dobna a dolgon, de ez csak álom.

Új hozzászólás Aktív témák