2019. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) Mukorka

Mukorka
(addikt)

Ez sem lesz hosszú életű... .Nem tetszik :(

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2) cellpeti válasza Mukorka (#1) üzenetére

cellpeti
(veterán)

Gyenge sztem...de nagyon :W

Huawei P10+

(#3) WayneGace

WayneGace
(senior tag)

Ennyi futva lövöldözés az összes b kategóriás hongkongi akciófilmben sincs.

(#4) wikings2

wikings2
(őstag)

A trilógia itt megbukni látszik ezen téren. Max Payne 1-2 ben ki a ló*asz hiányolta a multit? :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5) WhiteWalker

WhiteWalker
(veterán)

minek kell minden egy erős single playeres játékba a multit erőltetni... :(((

PES & ISS PRO only

(#6) feka001

feka001
(csendes tag)

Jó lesz az! A Red Dead Redemption-ban is hasonló a multi és többek szerint egyedülállóan, eszméletlen szórakozás. :K

(#7) Mukorka válasza WhiteWalker (#5) üzenetére

Mukorka
(addikt)

Mert a végén úgy járnak mint a Skyrim. CSAK 10 milliót adtak el 3 hónap alatt :S

(#8) feka001 válasza Mukorka (#7) üzenetére

feka001
(csendes tag)

Pont azt akartam írni ha van multi többen veszik meg eredetiben.

(#9) Plazmacucci

Plazmacucci
(nagyúr)

Mindig kíváncsi voltam, hogy ha multiba raknak bullet time-ot, mit lát a másik. Neki gyorsabb leszek, nekem lassabb a játék, vagy mind2nek lassabb. Most se tudtam meg :U

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10) Mukorka válasza Plazmacucci (#9) üzenetére

Mukorka
(addikt)

Pedig el is mondja a videóban. Csak az lép be a bullet time-be akit látsz a képen. Mindenki lelassul aki belép.

(#8) feka001 : De az elődökben se volt multi. Pl AC szériában is van már két rész óta multi mégse próbáltam ki még egyszer se kb.

[ Szerkesztve ]

(#11) Silentfrog

Silentfrog
(veterán)

Valószinűleg ezt sem fogom megvenni...

(#12) schwartz

schwartz
(addikt)

Hogy ez mekkora egy szar... :((

(#13) nemethati

nemethati
(senior tag)

Ha nem tetszik, nem kell multizni...ennyi :B
Szerintem meg jó lesz :C

(#14) Pöttön válasza schwartz (#12) üzenetére

Pöttön
(őstag)

Túl sok benned az elő ítélkezés.
Ez nem szar csak fos... :DDD
Lehet hogy egy kis ideig lesz egy kis közönsége de ilyen meg ennél jobb már van (házon belül is) a piacon szerintem. (GTA 4, Red Dead Redemption)
Ja csak ezekben nincs bullett tájm ;]
Minden esetre én várom.
De nem a multi miatt... :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás... "Főnök, ki az a Korporations?" SCII-Dio 3 BATTLETAG: Horiboy#2965 Psn: Horiboy1988

(#15) Cole86

Cole86
(senior tag)

Hát nem 1nagy szám.. ilyen nagy múltú gametől az ember sokkalta többet várna...

Erre ez mi? összecsapott fosadék... (legalábbis a multi része nagyon remélem, bár nekem a grafika sem 1nagy szám... :( )

Itt már csak 1szuper hangulatú single kapány hozhatna valamiféle csodát ,de ez is csalódás lesz szerintem, mint ahogy sok más trilógiával történt már..

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#16) Ateszzero

Ateszzero
(őstag)

Hát nem tudom, de hogy nem csak a single rész nem tetszik mostmár hanem a multi sem, az már biztos.
Szerintem ha kevesebbet mutattak volna ebből a játékból , talán több bevételre számíthattak volna a rockstar-nal. Erre mondják: " a kevesebb , néha több" .

(#17) feka001

feka001
(csendes tag)

Már megfigyeltem ha ez első hozzászólás negatív egy hírnél vagy video-nál akkor a többi is el kezdi fikázni. Több oldalt csak pozitív hozzászólást láttam.

Megmondaná nekem valaki ebben multiban mi a rossz?

[ Szerkesztve ]

(#18) Cole86 válasza feka001 (#17) üzenetére

Cole86
(senior tag)

Nem vagy egy nagy fps fun, látszik.. :DDD

Első körben, idétlen, monoton, fantáziátlan, nem kigondolt és túlzottan pörgős, a grafikája meg hányadék az elvárásokhoz és 2012höz mérten.. egyszóval F O S :DDD

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#19) ledgeri válasza Mukorka (#10) üzenetére

ledgeri
(veterán)

Ez érdekes: ha valaki közeledik, de nincs a bullet time zónámban akkor normálisan jön az ő monitorán, de extra-sprintel a fal mögött az én képemen????????

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#20) schwartz válasza feka001 (#17) üzenetére

schwartz
(addikt)

Ne haragudj de sokan nem fognak tapsolni arra, hogy a Rockstar keszul meggyalazni a franchise-t.

[ Szerkesztve ]

(#21) Mukorka válasza ledgeri (#19) üzenetére

Mukorka
(addikt)

Én is kíváncsi vagyok hogy ezt hogy oldják meg bár maga a játék nem érdekel ( legalábbis a mutli). Mondjuk gondold el: 3-an vannak bullettimeban és mondjuk free for all van akkor a 4-ik lát 3 lassítva repkedő/futó formát és szarrá lövi őket. :D

(#22) ledgeri válasza Mukorka (#21) üzenetére

ledgeri
(veterán)

Most így az is eszmbe jutott, hogy milyen lenne, ha a bullet time zóna nem élesenhatárolt lenne, hanem átmenetes... belefutva lassulsz, de a golyóid is... ;]
Tiszta tér-idő görbités!!

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#23) feka001 válasza Cole86 (#18) üzenetére

feka001
(csendes tag)

FPS fun nem vagyok az igaz, hanem TPS.

"Idétlen"
Nem hinném.

"Monoton"
Az biztos nem amikor egy csomó játémód lesz.

"fantáziátlan"
Nem tudom mi abban a fantáziátlan, hogy a multiplayer szorosan összefonodik a single mod-al.

"nem kigondolt"
Ezt te se gondolod komolyan. :D

"túlzottan pörgős"
Itt a video össze van vágva, minél több akció legyen benne.

"grafikája meg hányadék az elvárásokhoz és 2012höz"
Semmi gond vele. Gondolom ez amúgy is xbox-os verzió-ból van. Pc-n lesz Dx11 stb.

Amiket leírtál az a tucat FPS-ekre vonatkozik. Egyből a COD jutott eszembe. :D

schwartz: Akkor te nem ismered a Rockstart. Amúgy a 2 közel nem volt olyan jó mint az 1.

[ Szerkesztve ]

(#24) superecneB

superecneB
(őstag)

Ez a rohangálva lövöldözés és 30 golyót kibíró rohangászó emberes multi iszonyat gyenge lett, még xboxos szinten is.

(#25) BlackTreff

BlackTreff
(tag)

A multi tényleg elég gyengének néz ki, még a megvalósítás egész jó lenne, de ez a Hawaii inges néger vs. Kommandósok felállás olyan messze van a Max Payne világtól mint Makó Jeruzsálemtől + erre a bullet time dologra kíváncsi vagyok, hogy hogyan fog működni élesben!

Néztem még pár gameplay videót a Single részéből és nagyon pofásan néz ki, szóval a grafikával tényleg nem lesz gond, kár, hogy ez a Favellás, napszemcsis, Hawaii inges feeling gyökerestől kiöli a Max Payne hangulatot! Eddig erősen bukás szagú számomra, de majd kiderül...

(#26) Silentfrog válasza feka001 (#17) üzenetére

Silentfrog
(veterán)

A régebbi hireknél sem dicsérték ezt a játékot.
Nincs itt akkora összahng,hogy mindenki azt mondja amit az előtte lévő pár személy.
Néha ugy összevesznek valamin,hogy bünti a vége. :DDD

(#27) feka001

feka001
(csendes tag)

Hát a part 2-nél lehet majd több minden kiderül. Szerintem lesz New York-os Noire-os pálya is.

Silentfrog: Néha ugy összevesznek valamin,hogy bünti a vége.

Hát addig én biztos nem megyek el senkivel.

[ Szerkesztve ]

(#28) ledgeri

ledgeri
(veterán)

hátha tanulnak ha buknak, mint ahogy a XP-VISTA-7 vonal volt, és majd kapunk egy 8-at a végére ;]

(#29) xlife11

xlife11
(senior tag)

Na most már tényleg látszik hogy ez nem "az" a Max Payne akit évekkel ezelőtt megszerettünk... :(

(#30) ledgeri

ledgeri
(veterán)

Most jutott eszembe, miért volt olyan ismerős az új arc, aki másabb mint a többiek..

[ Szerkesztve ]

(#31) azbest

azbest
(nagyúr)

de miért hívják ezt a GTA hentelős részt Max Payne-nek? :U Ja mert itt nincs autó csak szaladgáló gyalogosok.

[ Szerkesztve ]

(#32) catroot

catroot
(veterán)

Hát nemtom... engem kicsit eltántorított.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#33) Psychopeti

Psychopeti
(senior tag)

Engem leginkább csak az egyjátékos módja érdekel a multi nem :U

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#34) buzus

buzus
(aktív tag)

Hát ez ...

Ha lesz demó kipróbálom, de hogy egy fityinget nem adnék érte e videó láttán az is biztos.

Nem szapulom tovább mert csak ideges leszek. Ez nem Max Payne és nem fogok meglepődni, ha kiadás után 2 hónappal 5 euróért fogom látni a marketen. De ne legyen igazam.

(#35) Dominó85

Dominó85
(veterán)

Nos ez az agyatlan céllövöldézés nekem nem jön be. Kár volt egy jó Single-re kihegyezett gammát elb*szni egy agyatlan Postal-féle henteléssel... A bullett-time meg már lassan minden második fps-ben jelen van, nagy cucc... :U The Max Payne Saga is dead now... for me. :W

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#36) Gude

Gude
(senior tag)

Nem kell a MP játékba multi :(

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#37) Daniford

Daniford
(tag)

Így elsőre nem győzött meg. Nem érzek a videó után semmi késztetést, hogy: "úúú de durva, ezzel játszanom kell"

(#38) #19708160

(törölt tag)

Nem fogott meg egyáltalán. :(

[ Szerkesztve ]

(#39) WongFeiHong

WongFeiHong
(senior tag)

Ez olyan mint a Stranglehold multija. Tök felesleges de van. :D

(#40) KubanitoS

KubanitoS
(addikt)

Nekem egy szó jutott eszembe, amikor ezt megláttam: gagyi.

Ez most komolyan egy Max Payne gameplay videó lenne? Ha valaki nekem egy pár éve azt mondja, hogy a Max Payne 3-ban egy kövér, kopasz Max-szel irthatjuk a jamaikai négereket multiplayerben módban világos nappal komolyan kinevettem volna... A videót nézve már vártam, hogy Steven Seagal is előkerüljön... Hova jutott ez a világ?

Persze ha ez kell a Codokon nevelkedett "új generációnak", akkor legyen. Nekem ez a játék lassan "az ingyen sem kéne" kategóriába süllyed...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#41) pereces

pereces
(tag)

egyes jelenetek emlékeztetnek a jó öreg SoF2 multira (pálya részek, leszekadó végtagok)

(#42) WongFeiHong válasza KubanitoS (#40) üzenetére

WongFeiHong
(senior tag)

A single része szerintem nagyot fog ütni de ez a multi felesleges. Nem kell előre leirni a játékot aztán meg majd mindenki ezzel akar játszani mikor kijön. :)

(#43) Pöttön válasza xlife11 (#29) üzenetére

Pöttön
(őstag)

Az az enyhén iszákos Max Payne volt.
Ez meg a durván alkoholista, álandóan másnapos Max Payne ... :DDD

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás... "Főnök, ki az a Korporations?" SCII-Dio 3 BATTLETAG: Horiboy#2965 Psn: Horiboy1988

(#44) KubanitoS válasza WongFeiHong (#42) üzenetére

KubanitoS
(addikt)

A videók alapján a single player is ugyanez lesz, annyi különbséggel, hogy ott az ellenfelet a gép irányítja és nem mások. ;]

Mondhat nekem itt bárki bármit, ez már nem az a Max Payne.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#45) WongFeiHong válasza KubanitoS (#44) üzenetére

WongFeiHong
(senior tag)

Hát ez a Te véleményed. :)

(#46) feka001

feka001
(csendes tag)

Itt van magyar felirattal a GTAPlace.hu jóvoltából: [link]

[ Szerkesztve ]

(#47) dave666

dave666
(aktív tag)

Jó lesz ez, nekem tetszik, megmaradt a Felling :K

Dave666

(#48) Expulso

Expulso
(tag)

na nekem ezt sem fogják eladni.. kb addig tudnám élvezni míg lefutok 2 kört a bandák körül.. ötletnek nem vállalhatatlanul rossz, csak nem értem mi szükség van erre ;]

#47) dave666 - már megbocsáss, attól marad meg a feeling hogy lassítva lövöldözöl magad körül? -még ha meghagyták volna régi Max-et, csak hozzá meg ez az új junkyard' miliő nem illene.

"NO offense"

[ Szerkesztve ]

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#49) Brown ügynök válasza wikings2 (#4) üzenetére

Brown ügynök
(senior tag)

Plusz 1. A történet és hangulat vitte a játékot, nem a multi.

[ Szerkesztve ]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#50) WongFeiHong válasza Expulso (#48) üzenetére

WongFeiHong
(senior tag)

De ha jól látom ebben is lesznek olyan részek amikor a "régi" Maxet irányithatjuk a megszokott noir környezetben.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.