2019. augusztus 19., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Shirkan

Shirkan
(csendes tag)

Nagyon komoly lesz a gama :DD :K

" nothing and everything...is possimpible" by Barney Stinson

(#2) Prézli21

Prézli21
(senior tag)

Lehet eltért az eredeti útról, de ez ízig-vérig csúcskategóriás tps lesz

Remember when there was a tomorrow. Remember where it all began. Remember Reach.

(#3) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
(félisten)

lesz itt jóság, max3, gta5.... :R

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#4) Normi™

Normi™
(őstag)

Nagyon komoly grafika,nagyon jó fizikával,remélem azért a történet meg kivitelezés méltó lesz az elődökhöz.Szerintem az év játéka lehet majd.

(#5) Gude

Gude
(senior tag)

Tetszik amit látok :C

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#6) GegeWarrior

GegeWarrior
(senior tag)

Nagyon jónak tűnik, de ez a helyből elrugaszkodás, kissé fura :P
Bár az eddigi részekben is ilyen volt.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#7) Plazmacucci

Plazmacucci
(nagyúr)

A második rész óta bevett szokás, hogy egyméter tízcenti magasra felugrik és onnan lődözik. Az első részben még élethűen csak oldalra ugrott vagy előre, amit egy ember is képes megcsinálni. Ez itt totál valóságtalan, a magasugrók se tudnak olyat, hogy a levegőben vízszintesen helyezkednek. Remélem érthető, hogy mire gondolok.
Amúgy nekem eltűnt a film noir hangulat, ez itt sima akció rps-nek tűnik. Dehát ne legyen igazam, én nagyon szerettem az előző Max játékokat. Az első a látvány, hangulat és játékmenetbeli újítások miatt volt felejthetetlen, a második a sztori és a karakterek miatt.
Szerintem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Jó lesz ez akármennyire is megvátozik :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) WongFeiHong

WongFeiHong
(senior tag)

Na csak lesz benne a régieket idéző pálya is. Hatalmas game lesz már alig várom. Addig előveszem a Strangleholdot. :)

(#10) kapeti07

kapeti07
(senior tag)

Én csak azt kérem, hogy legyen jó sztorija és akkor elnézem ezt a "golyó elől elugrálok" stílust. A grafika az szép :)

(#11) kapeti07

kapeti07
(senior tag)

Egyébként nekem a Kane and Lynch jutott eszembe erről a videóról.
Szerintem addig előveszem őket megint.

[ Szerkesztve ]

(#12) kenwood3 válasza Sirandrish (#8) üzenetére

kenwood3
(őstag)

Egyetértek. Nekem is nagyon tetszik :K

Az esetek 99%-ban mobilról vagyok fent, ìgy a helyesìràsom nem tökéletes, és ékezeteket se hasznàlok mobilról soha!

(#13) Dany007

Dany007
(veterán)

Komolynak néz ki, csak kár, hogy megint konzolportot kapunk...
Legalábbis a videóban az irányítás alapján tuti konzolon lett felvéve. =/

(#14) Tubica

Tubica
(senior tag)

Nekem tetszik a game :) remélem elég lesz a gépem :C

Viszont ez, hogy futkározok a golyók elől, elég nevetséges :(
Meg, hogy szembefut az ellenséggel, és el se találja.

De ettől függetlenül várós :)
Remélem nem 2 óra lesz kijátszani ( NFS RUN ) :W és jó története lesz ( Max payne 1/2 ) :C :C

Üdv. tubica :R

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#15) RyanGiggs

RyanGiggs
(őstag)

Ez nagyon jónak tűnik!!! :K
Ennél sokkal rosszabbra számítottam! :U

(#16) havasa

havasa
(aktív tag)

Ha jól emlékszem a Max Payne hozta be a Bullet Time-ot, az újítás most sem marad el: a 360 fokos kamera fordulás fordulás ott lesz a szeren. :)

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#17) (ÉN)közPONT

(ÉN)közPONT
(senior tag)

Nemsemmi!

Bár kicsit matrixos a golyók elöl elugrálok dolog , ettől eltekintve ottvan.

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#18) peetmaster

peetmaster
(senior tag)

Kötelező vétel! :K

(#19) pzstm

pzstm
(félisten)

ME3, Max3, GTA5....így elsőre hirtelen ennyi. Must-have kategória számomra xbox-ra ;)

iPhone Xs Max 64GB Black |Surface Pro4 256GB Type Cover |Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20) Runner_fxr

Runner_fxr
(őstag)

A karakterek mozgása, talán a legjobb, amit valaha játékban láttam. A lövések lemodellezése is remek lett. De az már most látszik, hogy ez is ikszbokszra lesz fejlesztve, nem rossz a grafika, de ez még mindig konzolos szint sajnos. Ennél sokkal többre lenne képes, egy mai pc.

[ Szerkesztve ]

(#21) Kanczy

Kanczy
(addikt)

Eleinte rage módban voltam, mondván ez nem is Max Payne, de hát... lássuk be, igecsank tetszetős eddig a játék :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#22) Kassadin

Kassadin
(addikt)

A videó nagyon meggyőzőre sikerült, mint ahogy írták már előttem is, a sztori és a karakterek kidolgozása is ennyire jó lesz, akkor csúcs szuper játék lesz belőle.

(#23) LW

LW
(senior tag)

Tátva maradt a szám, nagyon feelinges lesz és végre gameplay jeleneteket is láttunk. Már most imádom. :C

(#24) Abu85 válasza Runner_fxr (#20) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

A GTA4-ben is ilyen jó volt. Ugyanazt a Rage motort használja ez is, vagyis adott az Euphoria animációs rendszer és a Bullett fizikai motor. Utóbbit használja a 3DMark 11 is, és jó lehet PC-n, mert lehet gyorsítani OpenCL-lel, vagy DirectCompute-tal.

[ Szerkesztve ]

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#25) Runner_fxr válasza Abu85 (#24) üzenetére

Runner_fxr
(őstag)

Ennyire sajnos nem értek hozzá, de engem nem nyűgözött le a grafikája ennek a videónak. Azt azért nem mondom, hogy csúnya, sőt egész jól néz ki, de semmi olyan nincs a grafikában, ami kiemelné az átlag konzolos játékok közül. Bár ettől még lehet jó játék belőle. Az elődöket nagyon szerettem, pláne a 2. részt. Talán pont azért is húzom kicsit a szám a grafika miatt. A 2. rész annó, korszakalkotó volt. Emlékszem, magasan rávert az akkori játékokra, és a slussz poén az volt, hogy alacsonyabb gépigénnyel tette ezt mint az akkori átlag játékok! És ez 2003-ban volt. Azóta eltelt 8 év, rengeteg új generációnyi hardver kijött. És ehhez képet a látvány nem nőtt valami sokat.

[ Szerkesztve ]

(#26) LW

LW
(senior tag)

Ebben a trailerben (néhány jelenetben) olyan bénák az árnyékok, mint GTA4ben, remélem improveolnak rajta valamit.

[ Szerkesztve ]

(#27) JetiRulez

JetiRulez
(őstag)

Féltem, hogy milyen lesz a játék, de a videó megnyugtatott. Napokra le fog kötni szerintem. :K

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#28) lee56 válasza Runner_fxr (#25) üzenetére

lee56
(őstag)

.. a konzoloknak hála. Tedd hozzá nyugodtan :) Sajnos amég abban van a nagy pénz, max a nextgen konzolfejlesztések lesznek szebbek PC-n is, kivéve talán azt a nagyonkevés játékot, ami PC exclusive. :((

És ha már hozzászólok.. Vegyes érzéseim vannak MP3-al kapcsolatban, szerettem a régi részeket, és ez attól félek súrolni se fogja az akkori szinvonalat, és ha mégis akkor max alulról :)

[ Szerkesztve ]

No Comment

(#29) LW válasza lee56 (#28) üzenetére

LW
(senior tag)

Fő az optimizmus :K , am nekem sem tetszik ez az "új" kopaszos pálmafás bohóckodás.

(#30) đayW@LkeR

đayW@LkeR
(tag)

00:34-nél tetszik látni hogy fut max?? :DD

2009.11.10. 09:00 CoDMW2: PENGE'ߣ@Đe [H].......................................... 2011.11.08. 08:00 CoDMW3: PENGE'ߣ@Đe [H]........................................ M4A1-ACR RuleZzz!!! // BF3 - MW3 Rules! 2011.12.08 Lg Optimus Black yeah

(#31) dunc

dunc
(nagyúr)

B@szottul tetszik ! :R

(#32) WonderCSabo válasza Abu85 (#24) üzenetére

WonderCSabo
(félisten)

Az Euphoria nagyon jó dolog, a videóban gyak végig ezzel dicsérgetik a játékot. Én a Force Unleashedben figyeltem fel rá. [link] Nem is értem, hogy miért nem használja több játék.

- Tommy was weak. Tommy was stupid. Tommy is dead. - I'd drink to that.

(#33) WongFeiHong válasza WonderCSabo (#32) üzenetére

WongFeiHong
(senior tag)

Red Dead Redemption-ben is van. Ott is elképesztő a mozgás.

(#34) WonderCSabo válasza WongFeiHong (#33) üzenetére

WonderCSabo
(félisten)

Tudom. Force Unleashed 1-2, Red Redemption, GTA IV, Backbreaker, és akkor majd Max Payne 3. És kifújt a lista.

- Tommy was weak. Tommy was stupid. Tommy is dead. - I'd drink to that.

(#35) pr1mzejEE

pr1mzejEE
(addikt)

Csatlakozok azok táborához, akiknek tetszik. Nagyon részletesnek tűnik és most nem csak a grafikára gondolok.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.