Új hozzászólás Aktív témák

  • Aurig@

    őstag

    válasz Apollyon #38 üzenetére

    Sajnos megvan rá az okom, hogy miért nem teszek fel, vagyis miért nem engedem a frissítéseket, ugyanis: nagyon sokat használom az Adobe Premiere Pro-t, igaz csak hobbi szinten és az Adobe Audution-t. Tavaly március körül jött valami frissítés, gondoltam egye fene ha már nyűglődik miatta ráengedem. Ez volt a hiba! A frissítés után csak egyet villant a Premiere Pro és ennyi. Semmi hibaüzenet, semmi egyéb csak egy villanás. Semmilyen más módosítás nem volt a frissítést kivéve. Szerencsére van az Acronis True Image, amivel néhány perc alatt visszamásolható a mentett, hibátlan rendszer, szó szerint csak néhány perc. Ezzel a Windows a saját biztonsági mentéséből elpöcsöl egy jó darabig.
    Visszatettem a mentett rendszert és érdekes módon hibátlanul működtek az Adobe programok! Akkor hol is volt a hiba? A "tökéletes, hibamentes" Windows frissítésben! Előre nem tudhatom, hogy éppen mit kavarnak be az új frissítések, de nincs kedvem és nem is akarok velük kísérletezni.
    Nekem többet érnek az Adobe szoftverek, hogy tudjak velük dolgozni, mint, hogy örüljek egy félresikerült Windows foltozásnak csak, mert új és valamit javítottak, vagy épp elrontottak benne. Én nem játszok, soha nem is játszottam PC-n, tehát egy elvileg játékélményt javítani hivatott, frissítésnek nevezett valami alapból nem is érdekel. Filmet szintén nem nézek PC-n, ahhoz van külső médialejátszó. Én, ahogy írtam az elején, hobbi szinten dolgozgatok a gépen, ide s tova 19 éve. Igaz akkor nem ilyen hardveres gépek voltak, mint manapság.
    Egyébként nem régi a Windows, mivel a tavalyi 1803-as build van fent, ami eddig teljesen hibamantesen működik. 1903 helyett jó nekem a 1803-as build verzió is. Annyi mindent nem javítottak, főleg az októberi, rohadtul félresikerült, majd visszavont frissítésükkel.
    Nos, ez az oka, amiért nem engedem még egyszer frissíteni a rendszert. Mielőtt valaki vádaskodik, hogy ez így meg úgy nem jó, nem ártana megkérdezni, hogy vajon mi az oka? Nem kellene rögtön zombihálózattal, meg átjáróházzal példálózni, míg nincs konkrét ok.
    Nem haragszom egyáltalán, csak a nem frissítés okát előbb megkérdezném.

    [ Szerkesztve ]

    <<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

Új hozzászólás Aktív témák