Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz IamSociopath #21 üzenetére

    Azért ez nem ilyen egyszerű. Bár mostanában sokat javult a helyzet, az én telefonom is 3 éves lesz a télen, és még jönnek a havi Android biztonsági frissítések (gyártói új funkciók már nem, de az annyira nem is hiányzik), de volt olyan középkategóriás Samsung-om is, ami kapott egy 4.1.1->4.1.2 frissítést, és soha többet semmit, úgy, hogy a megjelenésekor is már az 5.0 volt az új. De ugye ezt nem lehetett tudni előre, 1-2 évesen meg még nem dob ki az ember egy 80 ezres telefont.
    De tény, frissítést letiltani aktív baromság. Ők azok a power userek, akik felteszik otthonra a Pro/Enterprise verziókat szürke forrásból vagy feketén, miközben semmi szükségük rá. Még jobb, aki az LTSC-t teszi fel, az funkciófrissítéseket sem kap sűrűn, és még abban is képesek a többit is letiltani.
    Miközben az őszi adatvesztős hiba is százalékosan jelentéktelen volt, csak fel lett fújva, elég sok feltételnek kellett teljesülnie, hogy az összejöjjön. Nekem pl. soha nem volt gondom se biztonsági, se nagy frissítés telepítése után, pedig az SSD előtti Windows 10-em egy 8.1-ről upgradelt volt, ami még pár félévenkénti nagy frissítést is megélt. Amikor SSD-t vettem, azért csak újratelepítettem.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák