Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    Nagyon nem örülnék, ha az új rész a First Contact War eseményeit mesélné el :U . Pedig valószínű, hogy így lesz, én mikor már elkezdték pletykálni a 4-et, rögtön erre gondoltam (szerintem sokan mások is).

    Az a baj, hogy már megismertük a galaxist, a fajokat, és a köztük húzódó viszonyokat. Most újra rá kellene csodálkoznunk, hogy pl a quarianok és a gethek háborúban állnak? Ezt már annyira ismerjük, hogy meg is oldottuk a konfliktust... :((( Sőt, tudnánk az újabb trilógia végét is: az emberek békét kötöttek a turianekkel és a galaxis befogadta őket. Nahát.
    Ettől függetlenül a BioWare zseniális gárda, simán lehet, hogy egy újabb mesterművet alkotnak, de ez az előzménytörténet nagyon kockázatos.
    A probléma alapvetően az, (ahogy már előttem is leírták), hogy a harmadik rész végén hozható 3 döntés annyira monumentális változásokat hozna, akár egy 4000 év távlatában játszódó folytatásban is, hogy kb. 3 külön trilógiát kéne alkotni.

    Ejjj, pedig de örülnék egy teljesen friss, ismeretlen történetnek... :(

    Darth_Revan: a probléma csak az, hogy már az Anderson-Saren viszonyt is kivesézték, méghozzá az első könyvben, tehát még ez se lenne újdonság.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák