Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz _cHAos_ #16 üzenetére

    Gery9112 lecsapta a magas labdát, én már csak a lepattanóra ugorhatok...

    Említettem, a három előző ME és három DAO animációit hoztam fel. Azokban se volt szvsz kevesebb animáció. Mellesleg (elvben) ugyan ezen fejlesztőcsapat munkái. Még azt is említettem, hogy még az ME3-ban se voltak azért hú, de zseniálisak az animációk, de azért nem lógott ki ennyire a lóláb se ott, de a DA3-ban.

    Gery9112 említette a másik dolgot, hogy az elmúlt pár évben a Bioware több alapítója / magas rangú vezetője / fejlesztője hagyta ott a Bioware-t. Ezt már direkt nem akartam felhozni, utólagosan kezdem érteni, miért léptek le.

    Más részről viszont én egyorrú felhasználó vagyok, ha fizetek valamiért, elvárásaim vannak. A játékot pedig Mass Effect név alatt adták ki, talán nem nagy elvárás, hogy ha nem rosszabb játékot várok, mint az előd volt... Az ME3 minden hibájával együtt nekem nagyon tetszett, a Dragon Age: Inquisition pedig a Witcher 3 után nálam a második ebben a kategóriában. Ezekhez képest hol helyezkedik el az ME:A szerinted?

    Mert szerény véleményem szerint elég mélyen. Nem azt mondom, hogy a történet nem visz magával, mert de. Viszont ha sorrendet kéne felállítanom, akkor nálam a Dragon Age 2 szintjén mozog, elég messze a dobogótól... És igen, számomra összesítésben nem kis mértékben az animációk és a karakterek kinézete miatt is kritizálható a játék...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák