Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Romvr #11 üzenetére

    A grafika és az animáció két külön kategória.
    ...
    De ha ki akarsz ragadni egy részt az egészből az olyan mintha kiragadnál egy mondatot egy könyvből.

    Örülök, hogy te is így gondolod. Akkor miért is csak a második mondatomat idézted? Emlékeztetőleg az első mondatom:

    "Már megbocsáss, de nem a háttérvilág grafikáját kezdték ki a kritikusok sem, hanem a karakterek kinézetét és a karakteranimációt."

    Úgy állítod be, mintha csak az animációt vettem volna elő, ami nem igaz.

    De menjünk tovább.

    Én a grafika és az animáció témakörét egybe venném, nem állóképet nézünk, hanem mozgóképet egy játékban. Gondolom te sem állóképként kezeled tehát a grafikát.

    Igen, az animáció az itt-ott kicsit furcsának érződik, de koránt sincsenek vele akkora gondok mint sokan próbálják éreztetni.

    Három végig játszott ME és három végig játszott DAO után nekem furcsa, hogy ott nem találkoztam gyakorlatilag soha furcsa animációval, itt meg nem csak furcsa, de egyenesen nevetséges / idegesítő animációkkal futok össze folyamatosan... :U

    Lehet tekerni a dolgot a végtelenségig, az én véleményem az, hogy ez egy félig kész / béta állapotú játékként került ki. Ne mondja nekem senki, hogy alfa / béta teszter körön ne kellett volna kiszűrni az ilyen hibákat.

    A szép állóképekhez pedig most be lehetne rakni az 5 évvel ezelőtt kijött Mass Effect 3 videókat, és mellé lehet rakni a Mass Effect: Andromeda videókat. A félreértések elkerülése végett én az ME3 animációit sem tartottam csudaszépnek vagy hú, de emberinek, ám az ME:A alulmúlja azt.

    Végül pedig az, hogy ennyien figurázzák ki / emlegetik fel az ME:A animációjának a gyengeségét, az teljesen érthető. Egy AAA sorozat negyedik eleméről van szó, amely bizony visszafelé lépdelt a minőségben. A cikkben erre volt egy jó utalás, mely szerint majd az ME:A2 jobb lesz az ME:A-hoz képest remélhetőleg, ahogy az ME2 is jobb volt az ME1-nél. Csak hát az ember nem azt várná három ME után, hogy visszafelé lépünk...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák