Új hozzászólás Aktív témák

  • Laja333

    őstag

    válasz b. #3 üzenetére

    Ugyan én csak 9,5 óránál tartok, de megfogott a játék. Az előző 3 részt már többször végigjátszottam, és bár ez a rész nem lett jobb azoktól, de méltó tagja a sorozatnak.
    Egyedüli hiányérzetem akkor volt, amikor Eos-on kiírta, hogy köszönik a trial-t de csak akkor mehetek tovább a küldetésben, ha megjelent a játék.
    Úgyhogy 23-áig várnom kell. :B

    (#5) gabor7th
    Igen, rengetek a mellékküldetés. Már a trialban is. Kicsit olyan Witcher 3 feelingem volt.

    (#6) Kanczy
    Egyedül a karakter animációk bugyuták, de azok sem mindig. Inkább csak vannak homlokráncolós részek. Viszont maga a világ szerintem nagyon jó lett. Az első "landolás"-nál zavarba ejtően sok vizuális inger volt. Nem is nagyon akartam eleinte a quest irányába menni, mert a többi irányba még rengetek érdekes dolog volt. :DDD
    Az galaxys nézet és a naprendszerek is gyönyörűek lettek, és végre egy kicsit közel lehet menni az Andromeda központi fekete lyukához - bár tisztes távolból.

    Nekem ez az animációs hajcihő kicsit erőltetettnek tűnik. Azzal egyet értek, hogy szóvá kell tenni, és kicsit a Bioware körmére csapni, viszont közel sem annyira szörnyű, hogy ezért kelljen kihagyni ezt a részt. Ez már szőrszárhasogatás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák