Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog (1)

    válasz Vistaboy #26 üzenetére

    Végigtoltam én már kétszer mind a két részt, épp csak az Arrival maradt ki, és nem minden cikket olvastam el, ami a 3. részről szól (nem is akarok túl sokat tudni róla, épp csak annyit amit fenntartja az érdeklődésemet, a többi legyen meglepetés...).

    Csak azért szóltam, mert nem először botlok bele itt Ph-n, hogy egy "Természetesen," tagmondat után valami hanyattvágósan meglepő dolgot olvasok, ami egyáltalán nem természetes, sőt, inkább meglepő vagy legalább is újdonság. És gondoltam szólok, mielőtt divatot csináltok belőle...
    De bocs, közben rájöttem, hogy legutóbb Abu írt ilyet egy VGA hírben, nem te követed ezt el már másodjára. Elnézést... (Bár attól még ez sem természetes dolog, és szerintem ezek az igazi hibák a cikkekben, nem a véletlen elgépelések és a szokásos helyesírási hibák, amiktől még érthető marad a kijelentés, de azért folyton trollkodik rajta a Ph nyelvművelő kör, hanem mikor ilyet ír valaki, ami tudatosnak tánik, mégsincs értelme... legalább is elsőre...).

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák