Új hozzászólás Aktív témák

  • M3Ny3'T

    senior tag

    válasz Kanczy #4 üzenetére

    Hmmm...a felvetés jogos, hamár azt belerakták, mi van, ha Tali felszedésekor meg a küldetésén bajba kerüljünk miatta, velószínű, hogy ebbe is beleraktak valamit.
    Szerintem ki is próbálom! :D

    Nagyon csendesen jött ki, azt megkell hagyni, de mindenképpen megérte rá beruházni.
    Állandó akció, művészkedés a Hammerheaddel, megdöbbentő végkifejlet és persze megint ahova lehetett, csippentettek be némi humort (pl.: Hammerhead VI: "Helyzetelemzés: az itteni növényevő emlősök nem bírják az irányított rakétát." + renegátpont, bár valójában csak szimplán elgázoltam őket... :DD ). :C

    A Trailerhez: Hmmm...a videó épp csak annyit mutatott, hogy felkeltse az érdeklődést, de nem Spoilerezett, jól összerakták szerintem.

    karnokd: Igen, valóban így van, a Firewalkert még nem játszottam ki -tehát nincs nálam a Hammerhead, mégis azzal cirkáltam, bár tény és való, mindenképpen szükség van rá. Ergo azzal talán jobban jártak volna, ha hozzáfűzik a Firewalker-tervhez. :U

    [ Szerkesztve ]

    Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

Új hozzászólás Aktív témák