Új hozzászólás Aktív témák

  • Meglivorn

    aktív tag

    A fórumon konkrétan technikai gondokról írtak, ezért nem lesz CE verzió. Ugyanakkor a "játékélményt rontaná" ha az angolt telepíthetnéd a lokalizált programra. Gondolom arról van szó, hogy furán nézne ki ha a játék egyik fele mondjuk magyarul van, a másik meg angolul. Bár sztem azért letiltani nem kellene. Aki nem tud ezzel együttélni, ne vegye meg, egy figyelmeztetés elég.

    Ugyanakkor még mindig nem értem, az itthon vásárolt, de angolra állított programmal miért ne működne a DLC? Az angol és a lokalizált kliens között egy ini bejegyzés és egy adatfile a különbség. Az adatfile megvan (azt be kellett szerezni, a feliratfile, anélkül a string kódok jelentek meg :D ).

    De előre nem állok le zokogni, ha tényleg nem megy fel, elküldöm az EAt (es a Biowaret) a francba és beszerzem valahonnan a valódi angol klienst. Fórumon írták, ha van regisztrált példány, letölthető bármikor a program, csak nem találom a postot. Az első körüli DLC problémák miatt úgyis megfogadtam hogy nem veszek többet helyi kiadást, azért gondoltam meg magam mert elvileg ez ugyanaz, mint az angol (anyáztam is hogy a lemezen nincs angol telepítő, trükközni kellett).
    Csak utálok kinntről rendelni valamit, várni rá egy hetet és idegeskedni a posta vajon ellopja/rálép/összetépi, ha be is mehetek a boltba és 1 óra múlva használhatom. :(((

Új hozzászólás Aktív témák