Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz ollie #31 üzenetére

    Igen, ezt már egy másik topikban írt hozzászólásomban említettem - amire itt ki akarok térni, az csak annyi, hogy HA nem lennének technikai problémák, a nem kielégítő színvonalú honosítás nekem bőven elég lenne ahhoz, hogy NE vegyem meg, mivel nem választhatok angolt.
    Ahhoz, hogy angol helyett magyart vásároljak, nekem az kell, hogy az angolnál jobban hangozzon a magyar (mivel nálam nem jelent problémát a megértés).

    HA technikai problémák vannak, akkor lehetne bármilyen jó a magyar lokalizáció, akkor sem venném meg itthon.

    Szóval itt legalább két kizáró ok van (számomra).

    Szóval szerintem a megoldás az lenne, ha vásárlásnál lehetne választani, hogy az eredeti, angol kiadást kérjük-e.

    Így van. Vagy az, hogy végezzenek minőségi munkát mind a lokalizáció szinkron részén, mind a technikai oldalán.
    Mivel ezek nem megoldottak, ezért tőlem egy huncut buznyákot sem látnak a magyar kereskedők. Ennyi :)

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • GAbre

    veterán

    válasz ollie #31 üzenetére

    Jah igaz,de még az a legszebb,benne,ha még szépen ingyenes is,és le is lehet tölteni(ugyebár csak a cdprojekt oldaláról)
    Akkor is hatalmas max 20kb/sec-el jön,nah mármost senki ne mondja nekem,h 1 ilyen nagy cégnél ilyen tető szerveren kell lennie az oldalnak....
    Vagy legalább a letöltésnek...Még az 1Mb(120kb/s)-al jönne,még az is kevés lenne....
    És a cdprojektről annyit,h a legnagyobb játékukat is,pl witcher faxán szinkronizálták minden!
    De a legújjabb patchbe bazták berakni a szinkronhangot,örülj neki,h megy címszóval...
    Sőt még az angol szinkront is kivették.....
    Nagy csalódás volt.... :O

    Avatar

Új hozzászólás Aktív témák